| VacutzaRoscata a întrebat:

Eu am 10 ani si vreau sa sarut cu un baiat da nu stiu cum si mi frica
trebuie sa ii bag limba in gat? asa mi-a zis o prietena
daca imi baga iel limba si nu imi place? eu nici nu stiu sa bag limba
help mi TPU va roog love struck
fundalove struck

Răspuns Câştigător
| Miii a răspuns:

Draga mea. lasa baietii. vezi'ti de copilaria ta si de scoala. la 10 ani sa vrei sa te saruti cu un baiat.straight face. o sa ai timp de asa ceva tot restul vietii.

16 răspunsuri:
| Viviluka a răspuns:

Mama si eu care credeam ca daca la 12 ani stiu sa sarut sunt mica...dar tu ai 10 anii :O. Si mai vrei si cu limba? Ai auzit de un simplu pupat? De ce ti neaparat de la varsta asta sa saruti? Si cu limba? Iti raspund daca imi zici cati ani are baiatu. Astept mesaj d la tine

| VacutzaRoscata explică:

Viviluka,baiatu e mai mic cu un an love struck si e o bunaciune de baiat love struck

| νєησм a răspuns:

rolling on the floor rolling on the floor Acea prietena a ta minte cum sa ii bagi limba in gat?laughingTrebuie doar sa il saruti normal sau daca doresti ceva mai "romantic" va impreunati buzele si tu ii bagi limba prin gura lui dar nu trebuie adanc cum zice prietena ta si asa putin sa o "invartesti" pe acolo si el va face la fel cam asa sta cu saruturile.Pa pa!

| tpuu a răspuns:

rolling on the floor. cum sa ii bagi limba pana in gat?! vrei sa vomite pe tine laughing
baga dar nu toata straight face.
daca nu iti place nu il mai saruta...

| D0zzz a răspuns:

rolling on the floor deci: oficial: cea mai stupida intrebare laughing)) : Bai fetito, la 10 ani sa te saruti? chiar asa ti-a luat naiba mintile? La varsta ta ar trebui sa te preocupe papusile, mai asteapta si tu macar 5-6 ani si dupa. pai daca acum incepi cu baietii la 14 ani o sa ramai si insarcinata.winking Asculta-ma bine, vezi-ti de copilaria ta, ca si asa trece repede, si mai incolo sa te preocupe baietii.

| Marghioalaa a răspuns:

Ia pune-ti tu burtica aia frumoasa a ta pe carte si lasa baietii.Doamne,cica sa-i bage limba in gatrolling on the floor

| Alex_3627 a răspuns:

Deci nici romaneste nu stii sa vorbesti, dar engleza.
Sa citez cateva greseli :
-"sa sarut cu un baiat"
-"mia"
-"iel"
-"help mi"
Deci habar n-ai sa vorbesti si vrei sa te saruti?
Vezi ma fetito de copilaria ta!
La 14 ani vrei sa ai copil? Incredibil in ce tara traim.

| EndouMamoru a răspuns:

DOzzz bine spui mai asteapta si tu cel putin 5-6 ani eu de ex am 17 ani si am prietena de varsta mea deci iti recomand sa maiastepti.vezi-ti de copilarie

| blondina16 a răspuns:

Aoleu laughing spune sa ti-o bage toata laughing

| Diix a răspuns:

Nu este necesar sa ii bagi limba in gat. Pur si simplu ii atingi buzele lui cu ale tale. Daca nu vrei sa va sarutati cu limba atunci te opresti din sarutat.

| madalinacr a răspuns:

rolling on the floordooamne iarta-ma la 10ani vrei sa te saruti? aveam aproape 14 ani cand m-am sarutat prima data! si nu trebuie sa ii fie frica...cel putin sarutul cu limba il faci cu o pers l care tii si iti place de ea nu asa tam disam ti se pune pata si hai sa il sarut cu limba!

| Ruxandra87 a răspuns:

Nimeni nu a murit de la un sarut si nu trebuie sa iti fie frica pentru ca nimeni nu iti va baga limba pe gat.
Totusi cred ca ar trebui sa mai astepti sa cresti.

| prafinochi a răspuns:

Tu habar nu ai sa scrii.laughingrolling on the floor si vrei sa te saruti.cum dracu ma sa-i bagi limba in gat. macar daca vrei sa afli cate ceva despre asta cauta pe net si nu te mai face de ras aicilaughing

| crazy98dog a răspuns:

Ar fii fooooarte ciudat daca ai baga limba in gatul lui laughing Eu zic ca la 10 ani nu ai inca ce cauta in gura unui baiat laughing Max. un pupic pe buze...winking

| kitty_2762 a răspuns:

Nu trebuie sa bagi limba in gat nimanuihee hee
totul va veni de la sinehappy

| kitty_2762 a răspuns:

Nu trebuie sa ii bagi limba in gathee hee... totul va fi simplu pentru ca vine de la sine.