| theboyinlove a întrebat:

Eu am 18 iubita mea 15. O facem foarte des insa fara prezervativ fiindca stiu sa ma opresc la timp. Ea lua anticonceptionale pentru siguranta. Recent a prins-o maicasa cu ele.
Mi se pare pur si simplu ca prezervativul nu ofera atata protectie si ca ia mult din placerea sexului. As vrea sa o mai facem totusi si fara. Cum sa procedam?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Că ia din placerea sexului, sunt de acord cu tine. Referitor la protectie, nu sunt de acord cu tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Merge iar la doctor si mai ia alte anticoncepționale

| LoveSleep a răspuns:

Si ce daca a prins-o maica-sa cu ele? Ii face analize in fiecare dimineata sa vada daca mai ia?

| Donsavas a răspuns:

Prezervativul pentru bărbați sau femei te protejează de boli sexuale dar si de o sarcina sau de un avort.

| ywar a răspuns:

ESti cam penal, maestre!

| Marius22222222222 a răspuns:

Super Asa. Nu ca ea are 15 ani si poti face puscarie e problema. Anticonceptionalele

| Bariel a răspuns (pentru Marius22222222222):

Am citit in codul penal ca daca e diferenta de 3 ani e ok, nu bag mana in foc, poate am inteles eu gresit

| Marius22222222222 a răspuns (pentru Bariel):

Da. Dar ea macar 17 trebuie sa aiba. In orice Caz trageo spre durex. Crede-ma ca nu sunt pustan si stiu ce spun

Răspuns utilizator avertizat
| Neymarjrfive a răspuns:

Bro,foloseste prezervative, nu e ok