| Delocimportant a întrebat:

Eu am o relatie la distanta de 1 an. Ne.am intalnit de 6 ori pana acum. Eu am 26 de ani, iar ea are 17. Ar fi trebuit sa facem sex pana acum? Este deja o problema daca nu am facut.o pana acum? Ea e virgina, dar eu nu.

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sunteti de 1 an si v-ati intalnit de 6 ori.
Cred ca ar fi timpul sa va hotarati daca vreti sa faceti ceva in privinta distantei daca mai vreti sa fiti impreuna ca tu ai 26 si nevoile tale ia din nou e in floarea varstei si nu cred ca puteti lasa timpul sa treaca asa pe langa voi iubindu-va la distanta

| MihaiNicu23 a răspuns:

Esti sigur ca e virgina?

| Emma30555 a răspuns:

Ai 26 de ani, de ce ar conta ce credem noi de faptul ca nu ai făcut nimic cu aceasta fata? Contează ce crezi tu. Oricum e o relație la distanta, ea e cam mica asta nu ți pune semne de întrebare? Nu ca ar fi treaba noastră dar vad a pui întrebări care țin de cuplul vostru

| Pool77 a răspuns:

Tu nu esti cumva baiatu' ala care e fraierit de o fetita si ii da bani lunar?
Un sfat, mai bine dai banii aia pe curve, stii macar ceva sigur.

| Delocimportant explică (pentru Pool77):

Ba da, acela sunt. Nu i.am mai dat bani;-)

| Pool77 a răspuns (pentru Delocimportant):

Foarte bine, fiind relatie la distanta spune-i frumos ca ai nevoie, va stiti de un an e un pas care se poate face usor.
Daca nu vrea, las-o.
Ai 26 de ani, nu-ti mai pierde timpul cu ea.

| r3r3r3r3r3r3 a răspuns:

Vezi ce faci.

| Lolipop12345 a răspuns:

Sincer safiu nu are trebui SA faci sex cu ea CA Inca nu are varsta de 18 Ani! SI nu e nimic daca nu ai facut Pana acum.toate la timpul lor?