| anastasiiiiiiiaaaa a întrebat:

Eu cu prietenul meu ne certam foarte des din nimicuri. i-am zis ca ar fi mai bine sa ne despartim si asa am facut, dar el nu poatesa stea fara mine, zice el dar eu m`am saturat de certuri.Acum vrea sa ne impacam, ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Rianana a răspuns:

Daca tu nu vrei sa mai fi cu el incearca sa-l uiti nul baga in seama treci indiferenta; sau daca il mai iubesti atunci inpacativa si pune-l cu botul pe labe pune punct certurilor cat mai repede inainte sa urmeze ceva.sucesshappy

| Ildiz a răspuns:

Si eu sunt in acceasi situatie doar ca e invers.ne-am certat din nimicuri pana cand am facut iar asta si a pus punct.si nu mai pot sa stau fara el crying((... imi dai idul sa vbim?

| Ildiz a răspuns:

Si eu sunt in acceasi situatie doar ca e invers.ne-am certat din nimicuri pana cand am facut iar asta si a pus punct.si nu mai pot sa stau fara el crying((... imi dai idul sa vbim?

| Allecsandra_8013 a răspuns:

Impacate cu el! nu mai sta pe ganduri! am fost si eu in cazul tau! si toata lumea imi zicea sa nu mai stau cu el. si alte chestii! nu te lua dupa lumee! asculta-ti inima! si luati-o de la zero! asa am facut si eu cu prietenul meu. sa stii chiar merge. Sper sa va impacati daca va iubiti mult! succes! ai grija ce faci :*

| titzi a răspuns:

Impacati-va, doar daca el chiar tine la tine si tu la el. nu lasa niste nimicrui sa va desparta dragostea voastra e mai presus de orice! fa ce-ti zice inima. succes!