| adina_6125 a întrebat:

Hi am 12 anibig grin.sa va explic cum stau lucrurile:acum 1 saptamana m-am despartit de prietenul meu si nu imi pare rau.acum cred ca il plac pe un alt baiat dar nu stiu sigur ce simt pentru el.am aflat de la prietenul lui cel mai bun ca el ma place si ca ar vrea sa se vada cu mine.eu una as vrea sa fiu doar eu cu el dar nu stiu cum sa ii spun.prietenul lui mi-a spus ca el(baiatul pe care cred ca il plac)vrea sa mearga cu prietenul lui si nu vreau sa vina si sa stea gura casca la c vb noi2 si nici sal sarut sa nu pot de el.pls ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Pai ia urgent legatura cu el si spune-i ca il placi.astfel nu va mai veni la intalnire cu prietenul lui fiindca veti stabili data intalnirii, nu?hee hee laughing

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Astea sunt copilării şi cred că eşti conştientă de asta. La 12 ani eu încă mă jucam cu păpuşile (cred). Lasă băieţi că o să ai timp mai încolo. E cert că nu simţi nimic pentru niciunul dintre ei. Şi nici nu şti cum e să simţi ceva. Mai aşteaptă! Baftă!

| Albertt a răspuns:

El te place tu il placi chiar nu stiu care e problema du-te la el in fata si zii cal placi si gata.