| Pufuleteeeee a întrebat:

Eu impreuna cu o colega avem de facut un proiect pe maine la tehnologie clasa 7...cine are ceva idei ce putem face din plastic...si repede plsbatting eyelashes! dau fundita la primul care raspunde corect si vot:X!

3 răspunsuri:
| onik91 a răspuns:

Poti folosi un pahar de plastic (alb de preferinta) pe care il poti topi pe "gura" cu o bricheta si ii poti face un desen cu cateva markere de exemplu rosu si verde si desenezi o laleawinking sau daca nu il poti arde si pe "corp" si il predai ca o vaza pentru plante nemuritoarewinking big grin

| geany_6563 a răspuns:

Simplu fa-o pe ia! si mai faci si zici ca esti tu dupa ce leai facut le inpreunezi, si ii spui ne sta bine inprenuna, ce zic, si ai sa vezi ce spune?

| llucixxl a răspuns:

Dacă tot ai pus-o la această categorie... un dildo uriaş.