| anonim_4396 a întrebat:

Eu iubesc pe cineva dar urmeaza sa ne despartim iar alt baiat ma iubeste dar nu-s sigura pe mine... Ce sa fac? FUNDAcrying

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

De ce spui ca urmeaza sa va despartiti? Tu esti fata, trebuie sa fi cu capul pe umeri! Baietii sunt mai visatori, ei iubesc pe oricine! Nu te lasa dusa de val! Fa asa cum iti dicteaza inimioara, dar foloseste-ti si capul si pune intr-o balanta avantajele si dezavantajele pe care ti le pot oferi acei baieti. Bafta multa si sper sa iei decizia corecta!:*

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| meduzza a răspuns:

Daca chiar il iubesti, fa tot posibilul sa ramai cu el. daca doar il placi, du-te la ala care te iubeste. Succes:*