| Sara2 a întrebat:

Eu ma gandesc non stop la mancare, nu imi pot lua gandul, as vrea sa slabesc in jur de 6-7 kg {am 64 si 1.71 inaltime} dar nu imi pot lua gandul de la mancare, maine seara de exemplu trebuie sa ma duc la o nunta, imi pare f bine ca ma duc deoarece de abia astept sa mananc la nunta, stiu ca nu e o gandire buna, si ca este foarte grav ce se intampla, dar ce pot face pentru a imi scadea pofta de mancare? alimente ceva care o taie? dar un efect sigur, ca am incercat apa cu lamaie inainte de fiecare masa dar nu a mers, am incercat si cand mi-e foame sa beau apa... dar dupa apa tot mancam, nu stiu ce sa mai incerc

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

laughing ca să nu mai zic că poza de la profil face totul rolling on the floor

| Rihannax a răspuns:

Hei salutu eu am 1.71 si aproape 69 de kg.dar inainte avem 80 am slabit printr'o dieta simpla
Dimineata un pahar mare de apa fiarta plus 2 ouri ochi
La pranz: un fruct ceva
Dupa masa :un iaurt ceva
si dupa nu mai manci nimiic.si Pentru pofta de mancare iti zic sa be un pahar mare de apa calda inainte sa pleci la nunta si in timpul mesei inainte s amanci bea multa apa asa iti va ocpua stomacu si mancarea nu mai ai unde sa o bagi si te vei ssimiti satulalove struck

| Oxanna a răspuns:

Bea multa aparolling on the floor)