| Shinen a întrebat:

Eu plac un baiat care a fost in clasa cu mine si acum s-a mutat la alta scoala. Inca il mai plac mult desi s-a mutat de 1 an si de vreo 3-4 luni nu l-am mai vazut deloc. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu l-ai mai vazut si inca il placi? Atunci chiar ti la el.
Daca intr-adevar simti fluturi in stomac si ii simti lipsa(nu doar din plictiseala) atunci cauta-l. Daca sti scoala unde s-a transferat, ii poti faci o vizita alaturi de cativa fosti priteni ai lui, in semn ca nu l-ai uitat. Acolo, ii poti cere idul de mess.

4 răspunsuri:
| multimoak a răspuns:

Poi daca-l iubesti ce poti sa faci? Nr de telefon si invita-l la suc, cafea, ce vrei tu? Daca-i in alt oras... bagaju in spinare si fuga la el in vizita, motive sunt destule, mai ales daca te apuci sa inventezi happy
Drum bun! wave

| Katherine † Pierce a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el.De exemplu, eu sunt cu un coleg care s-a mutat din scoala acum 3 anihee hee Ca nu l-ai uitat este un semn ca chiar ti la el.

| LoooVe <3 a răspuns:

Sa il uiti.

Răspuns utilizator avertizat