| skeeper a întrebat:

Anul asta m-am mutat in alta scoala si m-am imprietenit deja cu toti iar o fata si un baiat se plac din clasele a 3-4 acum lui ii place de mine iar ea care imi era buna prietena inainte de a afla ca lui ii place de mine si acym e suparat ce sa fac? (sunt clasa a 5)

2 răspunsuri:
| Alinw1 a răspuns:

Această întrebare nu are ce căutat la filme.

| joanamm23987465 a răspuns:

Explicai ca tie nu it place de el. Nu il cunosti prea bine si vei incerca sa te departi cat mai mult posibil. Daca iti place de el. Spune-i prietenei tale ca ar trebui sa te inteleaga. deja lui nu ii mai place de ea. sa il uite. Incearca sa vorbesti mai mult cu ea sa va distrati, sa incerci sa o faci sa il uite.