| Guitarlove a întrebat:

Eu plac un baiat de la mine din clasa.Si el stie asta.Am incercat sa-l las in pace si sa ma uit la alti baieti.Si cand ma uitam la altii, el incerca sa ma impresioneze.[ma uitam la un meci al unui baiat si incepuse sa se urce pe gard si sa se uite la mine]. Imi zambeste cand ma vede.Ma intreaba "Ce faci? ". si chiar mi-a zis daca vreau sa vin in oras cu el.Acum nu stiu.Ma PLACE? Va roog. El nu recunoaste.straight face. Dar dupa aceste semne ma place?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Te place. Asa cum place si pe altele. La varsta asta este practic imposibil sa nu ai ochi dulci pentru mai multe fetzisoare dragute. De aceea, ai grija cui te deschizi.

5 răspunsuri:
| onelove a răspuns:

Da te place, dar nu esti singura, in scoala baietii sunt cam nehotarati, si in general daca va combinati ii tine putin. Aici bineinteles sunt si exceptii. Cel mai bine i-ati inima in dinti si spune-i ce ai de spus, vezi ce se intampla.

| Guitarlove explică:

El nu prea e cu fetele.Si nu face asa la nicio alta fata.Asta ma bucura intr-un fel.Doar mie imi da atentie.Multumesc pentru raspunsuri.

| N538961518 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca e posibil sa stii daca mai face asa si cu alte fete. dar ii place de tine, ar fi si mai bine daca tie nu ti-ar pasa sau daca el nu ar sti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te placi sigur!