Întrebare recomandată | anonim_4396 a întrebat:

Există bărbat care se poate mulţumi cu o singură femeie? tongue
Dar femeie care se poate mulţumi cu un singur bărbat?!

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Habar n-am! Dar inca incerc sa lamuresc aceasta dilema, citind aici:
http://www.revistatango.ro/......-3749.html
Sper sa-ti placa genul in care scrie tipa;).

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu rezist si fara femeie, acele persoane se numesc asexuale care nu doresc relatii sexuale cu femei/barbati. Dar sant si femei care raman singure.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt, dar mai rar!
Pa, pa.

| LeontinAndrei a răspuns:

Exista atat barbat cat si femeie care se multumeste cu un singur partener. Este vorba de dragostea fata de partenerul tau.

Johnny Depp spunea "Daca iubesti doua persoane in acelasi timp alege-o pe a doua pentru ca daca ai fi iubit-o cu adevarat pe prima nu te-ai fi indragostit niciodata de a doua." si cand apare dragostea adevarata atunci vei si exact ce ai de facut.

| mona a răspuns:

Poate unu/a la un milion..ca,sa nu zic ca nu exista

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Femeie cred ca ar exista, dar barbat., ..mai rar thinking

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu pentru nici unul din sexe.Dar Nu m-ar deranjează faptul că prietena mea ar mai vrea o persoana, cu conditia ca persoana sa fie fata...

| IMC90 a răspuns:

Da, exista

| DjKatalyno a răspuns:

Un prieten bun mi-a spus dupa 15 ani de casatorie: "Frate...si soarecele se satura de aceeasi gaura mereu"
Deci sincer sa zic nu cred...
Iar in legatura cu femeile sigur NU!

| andyutu23 a răspuns:

Da doar daca au incredere unu l in altul si daca se respecta si iubesc in acelasi timpwinking

| eugenl a răspuns:

Eu unul, da si as vrea ca si ea la fel

| benny a răspuns:

Exista sau a existat asa ceva

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

DA, există!

Şi o femeie ar TREBUI să se "mulţumească" cu un SINGUR bărbat - dar se "întâmplă" mai rar...

| Felys a răspuns:

Poate pentru o perioada de cativa ani dar nu pentru toata viata

| KristalPop a răspuns:

Eu mă pot mulţumi doar cu prietena mea. tongue Deocamdată... Stai să mă plictisesc.
Nu m-ar deranjează faptul că prietena mea nu s-ar mulţumi doar cu mine.happy

| Demonull a răspuns:

Nici femeie nici barbat.Chiar daca nu isi vor insela partenerul/partenera niciodata aceasta dorinta va exista.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Cred ca trebuia sa spui femeie care sa se multumeasca cu un barbat sarac

Răspuns utilizator avertizat
| NoOneCanStopDeth a răspuns:

In ciuda tuturor raspunsurilor venite din partea unor femei, ce privesc cu prost augur barbatii, eu spun ca inca mai sunt.
Credeti-ma ca sunt, dar cine sa se uite dupa ei, cand voi va uitati legate la ochi, dupa altii?
Mi-as fi dorit sa vorbesc despre mine, dar ma abtin.
Evit sa aduc in discutie, persoana mea.
Cand spui si iti doresti, sa fii pentru o singura femeie, cu siguranta vei fi catalogat nebun.
De ce una si nu doua? Pai hai sa vedem...nu toti gandesc la fel, asa cum nu tot, cauta sa se rezumedoar la o singura femeie.

| RaZZyGabriel a răspuns:

Exista ...la fel cum exista si mos craciun laughing)...glumesc..exista asa ceva atat timp cat unu din parteneri nu gaseste pe cineva de care sa ii placa mai mult

| izabelaAna a răspuns:

Nu! Barbatii mereu vor altceva cu altcineva oricat ce multe i-ai oferii happy pur si simplu le place sa compare happy

si cu femeile c-am la fel..si noi vrem ceva nouwinking happy

| Mariab94 a răspuns:

Da exista si aceste persoane insa le gaseti extraordinar de greu ingeneral baieti cedeaza primi

| BioCore a răspuns:

Da sigur ca sunt. De obicei in ce priveste barbatii care s-ar multumi cu o singura femeie, sunt tocmai acei pe care putine femei ii baga in seama. Nu-s rari cum se spune pe aici, pur si simplu fiind mai cu bunul simt si mai la locul lor, nu prea o sa-i gasesti prin cluburi fiind sufletul petrecerilor. Si aici nu ma refer la acei indivizi mototoli, lipsiti de caracter si atitudine, ca nici asa nu-i bine.

Cat despre femei care s-ar multumi cu numa' unul si de acestea sunt destule.

| Danut933 a răspuns:

Exista dar sunt pe cale de disparitie.