| jessikz0r a întrebat:

O intrebare pentru partea masculinalaughing) : cum umblati voi dupa mai multe femei..nu va puteti multumi cu una singura exista posibilitatea ca una sa va pice cu tronc si sa le lasati pe toate celelalte pentru ea? si daca da, vreau s-aud cum, ce trebuie facut ca un barbat sa umble doar dupa o singura femeie..sa nu-i mai trebuiasca altele! Acu eu stiu ca va tradati singuri daca spuneti...dar eu sigur n-o sa fiu pe-aproape sa va fac cheialaughing)

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

De cand exista viata pe pamant scopul a fost reproducerea, scopul unui mascul este reproducerea cat mai deasa cu cat mai multe femele in orice specie, scopul unei femei este sa aiba un barbat care sai asigure un camin, sa stii ca si barbatii iubesc, enorm de mult iubesc nu de mirare se sinucid de 3 ori mai mult ca femeile, o femeie isi gaseste un partener dupa 2 saptamanii un barbat dupa 3, 6 luni si tot il sacaie fosta iubita vezi diferenta? diferenta este ca barbatul tradat o data, de doua, trei ori numai are interees sa aiba o relatie pentru ca mintea lui i spune degeaba incerci, noi find rationali asa se spune cei emotional ne afecteaza enorm de mult, avem o memorie emotionala de 2 ori mai mare ca a unei femei, sunt mai multe categorii
1 badboys astia au chef de trofee rar devin baieti cuminti astia evolueaza din baieti cuminti sau asa sunt ei rar se schimba
2 barbatii tradati, dezamagiti in iubire
3 barbati celibritari care le e frica xde o relatie
toti au in comun ceva vor o persoana sincera,serioasa, sa stii ca daca te lasi greu asta nu inseamna ca te va iubi, din singuratate acceptam o relatie dar tot nu ne aratam interesul, de fapt suntem singuri, iesim cu prieteni bem sa uitam de fapt trecutul, prima iubire contureaza mintea unui barbat

7 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Sa fiu sincer, nu cred ca se va intampla sa imi pice din cer fata care sa-mi ia mintile, la cata mizerie e oricum in viata mea momentan nici macar nu mai stiu clar acel sentiment, sunt cam "gol pe dinauntru", nici vorba de iubire, nici vorba sa pice fix in mijlocul haosului meu, pff, nici macar nu ma obosesc sa sper la asa ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare barbat are slabiciunile lui.
Femeia care mi-a picat mie cu tronc se joaca jocuri pe calculator, nu o intereseaza banii mei, nu ma lasa sa intreb a 2a oara daca vrea sa facem sex, lucreaza in acelasi domeniu cu mine, are aceleasi defecte ca mine.

Gusturile difera de la barbat la barbat, dar de obicei cand gasesti o persoana identica la caracter cu tine, este greu sa o dai la o parte happy

| jessikz0r explică (pentru anonim_4396):

Inseamna ca ce am gasit eu si nu se cuminteste...nu e ceea ce caut?

| anonim_4396 a răspuns (pentru jessikz0r):

Exact!

| DjNick112 a răspuns:

De unde stii tu ca toti baietii umbla dupa mai multe femei? Trebuie sa fii atenta pe cine alegi sa fie langa tine, multi profita, deci nu ai gasit persoana potrivita inca, atata tot

| nic3rr a răspuns:

Pune intrebarea asta la feminin si incearca sa raspunzi tu, pace!

| jessikz0r explică (pentru nic3rr):

Intocmai ca eu am facut-o deja...deasta voiam s-aud partea opusa, dar ce sti tu.....pace si tie