| Sawarekh a întrebat:

Exista pe aici un utilizator de gen feminin foarte frustrat cand aduc vorba de actul sexual.
Ea m-a determinat sa intreb:
Vi se pare normal ca sa ai curajul sa spui ca barbatii nu stiu sa satisfaca o femeie si sa vina cu tot felul de pretentii, in timp ce majoritatea dintre femei care se frustreaza din cauza asta, nu au habar despre organismul barbatesc, nu stiu de punctele erogene, nu stiu ca si barbatii au un organ complex, nu au habar unde se afla prostata, dar au tupeul sa spuna despre barbati ca nu cunosc anatomia feminina.

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prostata este excitabila la sexul anal la barbati, de aceea femeia nu este interesata sa-ti excite tie prostata.
In caz de nu stiai, este controabila prin anus, de catre medic, adica iti baga un deget in fund.
Te-ai simtii mai bine daca in loc de sex cu o femeie, ti-ar baga aia un deget in fund sau coada de la matura, ca sa-tie xcite prostata?!

| Sawarekh explică (pentru Violleta2022):

Daca un doctor a vorbit public si a spus ca glanda prostatica este si pentru hetero, nu vi tu aici sa schimbi roata, conservatoare-o limitata in gandire, du te in Rusia, nu meriti sa traiesti in Europa.

| Sawarekh explică (pentru Violleta2022):

Apropo, ca sa vezi ca nu toate femeile gandesc ca tine, am intalnit femei care mereu voiau sa incerce ceva nou, inclusiv ce spun eu aici.

| Goete a răspuns (pentru Sawarekh):

Eu credeam ca vorbesti despre Violetta2022; saraca a trebuie sa isi faca cont nou

| Sawarekh explică (pentru Goete):

Asta e felul ei, conservatoare, o mentalitate invechita si foarte frustrata cand e vorba de barbati si sex. Ea zice ca e maritata, pai daca era maritata si avea o viata frumoasa si satisfacatoare, nu cred ca mai statea pe TPU.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

În mod clar, ești obsedat.

| sofisis a răspuns:

Ia fa tu un poll aici si vezi cati barbati accepta sa le fie stimulata prostata. Cat despre placerea sexuala personala, fiecare are alte nevoi asa ca tu in particular poti cere exact ce vrei sa ti se faca.

| anonimuIl a răspuns:

Eu sunt bărbat și pot să confirm ce spune o femeie care spune că majoritatea femeilor nu sunt satisfăcute de bărbați. E problema la bărbați că nu au între picioare cu ce să satisfacă femeile.

| Sawarekh explică (pentru anonimuIl):

Man eu am cu ce sa satisfac, multe m au complimentat ca sunt inzedrat genetic cu ce trebuie, insa problema este la prezervativ....cand il pun imi moare crying

| anonimuIl a răspuns (pentru Sawarekh):

Dacă aveai ce spui nu mai întrebai aici ce întreabă virginii.

| Sawarekh explică (pentru anonimuIl):

Un virgin nu cred ca se gandeste la asta, e logic zic eu. Un virgin abia stie sa foloseasca penisu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred că știu la cine te referi. Nu dau nume.

| Together a răspuns:

Nu cred ca au pretentiile astea si in viata reala, daca le-ai putea observa in relatiile lor intime probabil au o atitudine foarte diferita, sunt mult mai normale cred eu.

Cred ca standardul asta dublu e si pentru ca e mult mai usor de satisfacut un barbat, noi ne simtim mult mai bine cand suntem in ele si avem mereu orgasm fara ca ele sa faca prea mult. Cu unele exceptii.

Pentru mine cat stie ea despre organismul barbatesc, de punctele erogene, despre prostata, nu e un criteriu in a forma o relatie. Mult mai mult conteaza cum arata de exemplu, iar femeile cam stiu asta.

| Sawarekh explică (pentru Together):

Deci tu nu trebuie sa gandesti asa superficial, cand tu ai un orgasm rapid, e mult mai slab, asta din propria experienta, cand preludiu va dura mult, atunci orgasmul va fi cu mult mai intens, de aceea femeile au orgasm mult mai puternic. Daca te bucuri ca iti dai drumu in 5 minute nu te ajuta prea mult, intelegi?

| Sawarekh explică (pentru Together):

Iar daca te cunosti pe tine, poti tine si mai mult, ai posibilitatea sa ai orgasm multiplu, atunci sa vezi ce diferit va fi, si organismul nostru e complex, nu doar al femeilor

| DepikaPadukone a răspuns:

Crede-mă ca te înșeli groaznic dacă crezi cu adevărat ca o femeie nu are habar de toate astea ele le știe pe toate stai liniștit pentru multe din ele conteză ce intră în ele nu ce este și cine este multe din ele numai ține cont de vârstă mic sau mare nici nu mai conteza vârsta pentru ele când vor sa se culce cu cineva o face cu oricine ori unde prinde și la ei acasă merg cu ei și prin cluburi și prin toalete din parc peste tot.

| Sawarekh explică (pentru DepikaPadukone):

Man, e vorba ca trebuie sa isi de a interesul, sa satiafaca un barbat ca sa primeasca acelasi lucru, sau invers, le satisfacem noi dar sa primim acelasi lucru in schimb. Ori nu e oke cum gandesc unele, sa primeasca placere doar ca se "ofera" barbatului.

| DepikaPadukone a răspuns (pentru Sawarekh):

Nam eu treaba cu toate... sale satisfacă amanți și drogați și boschetari... prin cluburi parcuri și acasă la ei.