| AnOnImUl321123 a întrebat:

Fara nici o badjocura si nimic imi spuneti cum se prepara renumitele coarne de radasca? Ce trebuie sa le faci ca sa iasa acel praf care il pui in bautura fetei? Detalii, detalii. Dupa cat timp isi face efectul? Cum stii daca au vreo otrava sau ceva coarnele pe care vrei sa le prepari? Si cat dureaza efectul lor?
FUNDOI!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E doar o superstitie de femei de la tara, fara scoala si fara prea multa minte. Cine ti-a spus asa ceva si-a batut joc de tine si a profitat de ignoranta ta sa rada de tine. Nu mai crede toate tampeniile. Coarnele de radasca sunt toxice, poti cel mult sa o bagi in spital pe ea si pe tine in puscarie pentru tentativa de omor, dar cu siguranta nu au efecte amoroase. Nu sunt renumite, sunt doar un subiect de glume si bataie de joc. Vad ca exista indiviz atat de prosti incat dau chiar bani pe ele, spre deliciul smecherilor care nu numai ca rad de ei, dar isi pagubesc de cativa lei (impozit pe prostie se cheama asta)

neluL
| neluL a răspuns:

Mai omule sunt povesti astea! Adica MINCIUNI! Cel mai bine merge, daca le soptesti usor la ureche marimea (evident +20 ). big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru neluL):

Salut Nelu..Nu este nici o poveste, este chiar foarte real.Dar nu voi da amanunte la nimeni, pentru ca o doza gresit administrata, din dorinta de a provoca placere, poate fi catastrofala.O seara buna.

| FlorinVIP666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Salut

| RedGuy a răspuns:

Sunt plante care au efecte afrodisiace, cauta pe site-uri de specialitate... daca asculti ce zic cei din jur nu ai sa ajungi prea departe in viata.

Răspuns utilizator avertizat
| AnOnImUl321123 explică:

Nu vreau sa ma casatoresc laughing am doar 15 ani. Am vrut sa stiu doar daca e adevarata faza cu coarnele de radasca.