| anonim_4396 a întrebat:

Fata asta de pe Facebook care v-am spus că am gasit-o,i-am dat mesaj cu câți ani ai și nu mi-a răspuns deși a văzut mesajul,eu as vrea sa mai vorbesc cu ea pe Facebook dar nu știu dacă mai vrea sa mai vorbească cu mine, ce să fac?

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Poate ea nu vrea sa vorbeasca cu tine, neavand ceva personal cu tine. Sunt sigura ca asa cum ii dai tu mesaj asa ii mai dau vreo 100 de baieti si sincer nu stiu ce fata chiar ar vorbi cu toti baietii astia pe care nu ii cunoaste. Tocmai de asta ti-a dat seen, nu e interesata.

| SG1995 a răspuns:

Dude nu aborta niciodata o tipa la nimereala pe FB, mai ales daca nu aveti prieteni comuni pentru ca ai sa pari disperat si te va ignora. Cel mai bine e sa incerci o aplicatie de dating, cele noi au GPS-ul activat, deci o sa-ti arate toate tipele din zona care au aplicatia, si daca stai intr-un oras mare ai ceva noroc.

| anonim_4396 explică (pentru SG1995):

Și care sunt cele noi

| SG1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din ce stiu tinder foloseste GPS-ul si Badoo de asemenea.

| anonim_4396 explică (pentru SG1995):

Dar la badoo trebuie bani?

| SG1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar pentru "superputeri", dar citisem undeva ca daca faci spam aplicatiei pe Facebook, ti le da pe gratis.

| Dariusuu a răspuns:

S-o laşi în pace.

Nu vezi câte fete frumoase există în lumea asta? Nu insista, femeilor nu le plac bărbaţii insistenţi.