| AnaCostachepisi a întrebat:

Heeei! I-am dat ieri mesaj iubitului meu de mai multe ori si nu a raspuns, azi dimineata am mai incercat sa vorbesc cu el si mi-a raspuns mama lui si mi-a spus ca e la tara si ca si-a uitat telefonul si ca in seara asta ajunge. Mai pe seara am vazut ca era activ pe Facebook si i-am dat mesaj(mai multe de fapt) si tot nu raspundea nici nu citea mesajele! Oare vrea sa se desparta de mine dar nu stie cum sa o faca?

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

E cam dubios scenariul. Daca putea intra pe Facebook iti putea da mesaj si sa te anunte ca a uitat telefonul. Daca i-ar fi pasat de tine, gasea o modalitatea prin care sa iti spuna ce s-a intamplat. Imi pare rau ca spun asta dar nu pare sa-i pese de tine.

| asdfq a răspuns:

Tu ce crezi, din moment ce iti ignora existenta?

| Mincu_Cristina_1999 a răspuns:

Ceva este la mijloc! lasa l o perioada, nu l mai cauta, daca te iubeste te va cauta! baietiilor nu le plac fetele stresante, cum nici noua nu ne place sa avem orice baiat vrem, sau mie una daca vad un baiat ca il pot avea usor devin dezinteresata de el! asa si la ei! lasa-l ca o sa ti dea mesaj si atunci raspunde i la fel cum ti a raspuns si el! laughing

| AnonimaAnonim008 a răspuns:

Asteapta sa te caute el. daca nu o va face, nu o fa nici tu

| Andreea539 a răspuns:

Poate e pe laptop si tara chiar e grup cu netul... Bafta