| madforce a întrebat:

Fata de care m.am indragostit a spus ca vrea o relatie cu mine doar ca o impieda timiditatea mea, a zis ca vrea sa fiu mai deschis, mai jucaus si mai pervers... La ce se refera? Imi da.ti va rog si niste exemple? Multumesc

Răspuns Câştigător
| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Vrea sa o pipaiesti, sa ii pui mana pe picioare, pe sanii, sa te joci cu limba ei cu ajutorul limbii tale (Sa va dati limbi )
Sa o prinzi de fund etc.
Sa fii mai deschis inseamna: Sa vorbesti cu ea despre orice, sa nu te simti jenat in prezenta ei.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

De acord cu ce a zis catalinlaurentiu. Totuşi, ia-o uşor cu pipăitul, începe cu fundul iar dacă îţi ia mâna sau ceva încetează că poate nu-i convine.