| 247 a întrebat:

Fata la care tine cel mai mult e suparata pe mine, ce fac?
Nu vrea sa vorbeasca cu mine, imi raspunde simplu, nu intreaba nimic.

I-am cam batut apropouri ca e cu unu sau ca se da ala la ea, ca vorbeste mereu cu el.
Am spus asta in gura mare cu mai multi de fata(asta am banuit eu, n-am avut vreo dovada) si a deranjat-o, mi-a spus asta... Mi-a spus asta la o saptamana distanta(pentru ca incepusem din nou cu apropourile) si pana sa-mi spuna desi era suparata si eu nu o bagam in seama, m-a bagat de vreo doua ori in seama in zile diferite.

Am discutat cat de cat si am crezut ca i-a trecut, dar acum mi-a spus ca e in continuare suparata si d-aia nu vrea sa-mi vorbeasca...

Ce sa fac? Adica orice as face nu e bine acum. Eu ma gandeam s-o las asa cateva zile, dar imi e ca o sa creada ca sunt si eu suparat pe ea, sa zica ceva de genul "ce nu e in regula cu el de ma ignora? tot el s-a suparat?".

Nu stiu cum sa repar tampenia asta aparuta dintr-o gelozie prosteasca.

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Nu fi mitocan! Bucura-te ca nu vrea sa uite de tine dar nicidecum sa razi de ea! Mai las-o cateva zile nu o zi daca vrei sa revina la cat de cat normal...

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Da-i timp de gandire, e cel mai bun lucru ce il poti face acum! Daca va crede ca o ignori, n-are decat, tu las-o putin cu gandurile ei!

| 247 explică (pentru lpavel):

Noutate: mi-a dat block pe whatsapp acum, dar fara sa-i mai fi scris ceva de ieri... oare mai astepta explicatii? nu inteleg, acum si-a adus aminte ca ar putea sa-mi dea block

| lpavel a răspuns (pentru 247):

Asta e! Dupa cum am zis da-i timp de gandire iar daca ti-a dat block atunci va trebui sa-i dai foarte foarte mult timp sau poate ar trebui s-o uiti!

| 247 explică (pentru lpavel):

Nu vreau s-o uit...
Dupa cateva ore m-a deblocat fara s-o sun sau ceva rolling on the floor)
Poate a vrut sa-mi dea un semn s-o sun si sa o intreb de ce a facut asta?
Oricum, zic sa o mai las o zi

| 247 explică (pentru lpavel):

Scuze, nu rad, e un tic sa pun mereu "laughing)" sau "rolling on the floor)"
Nu prea inteleg de ce mi-a dat, daca dupa cateva ore l-a scos, dar in fine...

ok, o s-o mai las, multumesc pentru raspunsuri

| lpavel a răspuns (pentru 247):

Nu fi mitocan! Bucura-te ca nu vrea sa uite de tine dar nicidecum sa razi de ea! Mai las-o cateva zile nu o zi daca vrei sa revina la cat de cat normal...

| h3r a răspuns:

Are dreptul sa fie deranjata, nu era in treaba ta sa dai de stire despre viata ei personala.

In fine, lasa-i putin timp.

| DonGiani a răspuns:

Ești un disperat numai după cum povestești. Las-o în pace