| OanaG a întrebat:

Credeti ca prietenia dintre o femeie si un barbat este posibila? Eu sincer nu cred, este prea multa tentatie, mai ales daca femeia si barbatul nu sunt implicati intr-o relatie.

3 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Nu laughing) ti o zic asaaa de pe pielea mea...

| PotcaPădurii a răspuns:

Da, este posibila si o spun din propia experienta. Am foarte multi prieteni de sex masculin si nu m-am simtit niciodata atrasa de ei si nici ei de mine.

| bolfunea89 a răspuns:

Nu cred intr-o relatie dintre o femeie si un barbat! Oricum mai devreme mai tirziu careva din ei incepe sa simta mai mult pentru celalat.Intr-un final ori ramin impreuna,adica un uplu,ori nimeni,insa prieteni nu pot fi mereu! am vazut multe exemple in viata,chiar si eu am trecut prin un astfel de caz,eram cei mai buni prieteni, insa am ajuns sa ne intalnim, dar dupa 2 saptamini ne-am despartit, insa tinem legatura, vorbim in fiecare zi.