| papusikk a întrebat:

este adevarat ca toti barbati inseala?
si de ce femeia daca inseala este judecata si barbatul nu? eu cred in egalitatea dintre femeie si barbat oare este bine?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu toti barbatii inseala asa cum nu toate femeile sunt la fel. Lumea zice diverse tampenii legate ca barbatul e mai tare in parcare dar se inseala amarnic. Important e sa avem parte de ceea ce meritam si sa nu fim inselati noi.

1 răspuns:
| Tops a răspuns:

Eu am observat ca multi baieti incearca sa-si controleze iubita, adica ii verifica telefonul ii interzice sa faca una alta, in fine treaba e ca fata nu este geloasa si crede ce spune "iubitul"...deci baiatul o poate insela in liniste, el stie ca ea nu il va intreba.Deci barbatul se crede mai presus de femeie, si crede ca o poate insela.