| RUDOFL4X4 a întrebat:

Fetelor am si eu o intrebare pentru voi faceti sex din obligatie sau ca asa vreti voi?

8 răspunsuri:
| Ella3133 a răspuns:

Bai sexu din obligatie fac doar cur**le
fetele normale fac ca asa au chef si mai ales cu cine au chefwinking

| derpiiiiiiiina a răspuns:

întrebare stranie))

| Lokos a răspuns:

Rudolf baiatule, fetele care fac sex din obligatie se numesc curve ( traseiste = cele care stau pe marginea DN-ului si asteapta clienti), in rest, fetele fac sex din placere normal, au si ele hormoni, trebuie sa si-i linisteasca si ele, nu? O seara buna!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Lokos):

Lokos, baiatul cu intrebarea a luat in calcul probabil tipele care se culca cu iubitul lor de teama sa nu fie parasite, cand nu au chef, sub amenintari sau ca sa ii dea satisfactie celuilalt. Toate cazurile mi se par o prostie enorma tongue Sex din obligatie de fapt mi se pare cu totul o prostiebig grin Dar e departe de a fi rar intalnit astzai. Numai pe TPU cate fete mici prostite de baieti mai mari am vazut.

| Demonull a răspuns (pentru anonim_4396):

E interesant sa faci sex cand ai chef si cu cine ai chef. Viata e scurta nu?

| Lokos a răspuns (pentru anonim_4396):

Corect, cunosc un caz. Felicitari pentru observatie big grin

| ZaKy a răspuns:

Rudofl,sexul din obligatie se numeste viol, din cate stiu eu, si cum spunea si lokos mai devreme, fetele au si ele hormonii lor sexuali la fel ca noi si trebuie potoliti si ei cu ceva

| Nicole111 a răspuns:

Măi laughing. Din plăcere fac cele mai multe, dar unele sunt care fac din cauză că se tem să nu fie lăsate baltăwinking ..Deci amandouă variante.