| Crestian a întrebat:

Fetelor, Ce aveti toate? cand vine vorba sau cererea ca cineva ca dexemplu eu va intreaba ceva ca daca vreti sa faceti sex de ce mereu refuzati aceasta intrebare si va infuriati sau o palma peste fata?big grin

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ai 12 ani, nu e normal sa te gandesti la asa ceva acum, mai ales daca n-ai patit sa fi palmuit!

Normal ca o sa-ti dau 2 palme si un sut in c***e daca imi propui asa ceva fara sa avem o relatie laughing

| Pho3nix a răspuns:

Ai 12 ani... du-te si te joaca cu ''puta'' in nisip si lasa sexul.

| perla a răspuns:

La 15 ani ce vrei? normal ca te refuza esti in pr.de proba mai ai de mancat multa mamaliguta

| carmen1429 a răspuns:

Sa nu te gandesti la asa ceva de la varsta asta, macar daca o sa ia probleme sa ai si tu de la 16-17 ani mai incolo nu acum.Eu una nu ti-as da doar o palma sau un sut in c_r...pariez ca nici nu vrei tu sa faci sex vrei doar sa te dai in spectacol ca asa am si eu niste colegi in clasa si ei au 14 ani nu 12 ca tine

| asdfghjkl_1325 a răspuns:

Tocmai te-am vazut ca ai pus o intrebare in care zici ca ai 12 ani. Ce vrei sa faceti la 12 ani? Nici macar nu stii cum se face sex. Ai face doar ce ai vazut si tu in filme sau la mami si tati. Poata sa va jucati dezbracati in nisip? Asta cred ca ar accepta prietenele tale. Mai bine fa level mare la un joc si apoi cand faci 15-16 ani sa te ocupi de sex.

| camelia1812 a răspuns:

Tu cred ca esti obsedatthinking

helooooo ai 12 ani

Doamneee!

| LiviuTPU99 a răspuns:

Frate nu se va f.e nimenea cu tine daca nu sti cum sa abordezi.tin sa mentionez ca mi-am inceput viata sexuala la 11 ani.acu ai si tu 14 din cate observ...mai da-mi pm daca ai nevoie de sfaturi.p.s la 11 ani si penisul meu erect masura 15 cm happy semanam.Acum am 15 ani tongue

| Crestian explică:

Va multumesc de raspusuri si ma uit la filme XXX stiu cei ala sexbig grin

| zeyaЁПТ a răspuns:

Da si as spoOn da caneshna vreau