| Damian a întrebat:

Fetelor, cand sau daca a-ti facut sex oral, a fost din placere sau obligatie

Răspuns Câştigător
| MihaiPloiesti a răspuns:

Kami vreau sa te avd pe tine cum ai face sex oral singura

9 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu stiu cine ar face din obligatie!
doar pentru bani, unele fete "obraznice".

pa, pa.

| anduta160 a răspuns:

Nu am facut dar daca voi ajunge vreodata sa fac voi face din placere nu din obligatie.

| ZapPy a răspuns:

Mai asta iti poate spune oricine care stie cat de cat fetele. Fetele fac sex oral din 2 motive.

1.Stiu ca partenerului ii place(cui nu i-ar place) si stie ca il satisface acest lucru. Pe unele chiar le excita gandul asta si ca il poate "controla" pe barbat cand ii in ipostaza aia.

2.Cam trist dar asa ii. Multi baieti fac cunilingus pentru a face pe fata sa se simta obligata. Mie persoanal mi se pare jalnica treaba, sa o "fortezi" indirect sa faca asta. Desi da roade, de preferat sa fi in categoria 1 in care fata chiar vrea sa-ti faca asta.

Poate primesc raspunsuri negative de la categoria de fete "e injositor sa faci sex oral" dar suntem oameni, avem nevoi si ce am zis, asa ii realiatea.

| MonicutZZa a răspuns:

Inca nu am facut, dar cand voi face sigur va fi de placere.

| Daiana_1431 a răspuns:

Din placere. Mi se pare normal. Daca as face-o din obligatie, doar pentru ca vrea el, nu tine la mine, si nu am de ca sa stau cu el.

| KeepCalm a răspuns:

Daca nu imi face nu ii mai dau mancare o saptamana! puncthee hee
(Dar nu e cazul inca)

| CrySsa_4535 a răspuns:

Din placere

| KaMy a răspuns:

Pai daca ai nevoi poti sa iti faci singurrolling on the floor

| adriangabor92 a răspuns:

Din placere