| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor cand stati in poala la baieti va place sa fie sculata sau moarta?laughing scuzatii expresiile:d(suna mai bine asa)

20 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

La baieti este sigur sculata cand stam in bratele lor! Intr-un fel, faptul ca este sculata ne transmite noua ca simtiti o atractie pentru noi, cel putin fizica. Cat timp nu ne deranjeaza si nu o simtim astfel incat sa stam incomod, e OK happy parerea mea happy

| moartetiganilor a răspuns (pentru MissxD):

Vrei sa experimentam impreuna?

| h3r a răspuns (pentru moartetiganilor):

Raule.

| moartetiganilor a răspuns (pentru h3r):

Multumesc!big grin
Of,of.esti o geloasa.
Vrei si tu sa experimentezi cu mine...asa-i?laughing

| h3r a răspuns (pentru moartetiganilor):

laughing
Cine fuge dupa 2 iepuri nu prinde nciunul...

| moartetiganilor a răspuns (pentru h3r):

Cum nu?
am luat si la religie si la muzica...am fugit dupa 2 de 10 la acele materii si le-am "prins"!
deci, de ce nu?laughing

| h3r a răspuns (pentru moartetiganilor):

Si desen. Restu? laughing
Ai dreptate, sunt geloasa. Probaibl inca mi-e dor sa iau un 10. Nu crezi?

| moartetiganilor a răspuns (pentru h3r):

Ba da :p
am si la celelalte..doar ca nu 10 laughing
8 si 9
credeam ca esti geloasa in atl fel...

| h3r a răspuns (pentru moartetiganilor):

Niciodata.
Vad ca nici ea nu ti-a raspuns.

| moartetiganilor a răspuns (pentru h3r):

Ultima logare:3 Oct 2012
Azi suntem in 4.Deci n-avea cum.:p
"Niciodata"? De ce nu vrei sa recunosti?

| MissxD a răspuns (pentru moartetiganilor):

Nu happy

| h3r a răspuns (pentru moartetiganilor):

Ti-a raspuns.
Nu recunosc nimic, sunt o mincinoasa mica.

| moartetiganilor a răspuns (pentru h3r):

Acum.
Dar stiu ca indiferent de ce spuneti voi, stiu ca acolo undeva in voi ati vrea sa faceti asta!
hee hee

| moartetiganilor a răspuns (pentru MissxD):

Sigur?
poate te razgandesti...

| MissxD a răspuns (pentru moartetiganilor):

Nu ma razgandesc

| moartetiganilor a răspuns (pentru MissxD):

Cum vrei happy
a, si de ce nu mi-ai acceptat cererea?
sau nu ti-am trimis niciuna?laughing
uita-te la cereri...in orice caz.

| katsumoto a răspuns:

Ba, jur ca numa ciudati gasesc :-)), cum sa intrebii asa ceva ma?

| Vix999 a răspuns (pentru katsumoto):

Mda laughing la asta ma gandeam si eu laughing Depinde in poalele cui stau : daca stau in ale iubitului, vreau sa o aibe sculata, daca stau in ale varului meu de exemplu...pentru numele lui Dumnezeu sa nu aibe nici cea mai mica tresarire. La fel daca sunt nevoita sa stau in poala vre-unui prieten sau colegwinking

| Silviu591 a răspuns (pentru Vix999):

Scuza-ma, dar de ce ai sta in poala varului? laughing

| Vix999 a răspuns (pentru Silviu591):

Pai poate nu mai sunt locuri de stat jos, sau poate suntem mai multi intr-o masina si eu fiind fata trebuie sa stau la cineva in brate tongue