| 123867 a întrebat:

Fetelor, când vă aflați la un eveniment și sunteți în stare avansată de ebrietate, aveți tendința să vă lăsați folosite de băieți, adică să faceți sex cu diferiți băieți dacă e să se întâmple?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce inseamna vacanta, plictiseala si prea mult timp liber pentru obsedati sa puna intrebari stupide... la al catelea cont esti? Ca prea seamana intrebarile astea stupide intre ele

| SuntSerie a răspuns (pentru suntserios):

Tu vorbesti, ba balega puturoasa plasmodie infecta cocalara basinoasa jegoasa ce esti?
tu, cel mai mare nolifer de pe aici, te iei de altii ca stau toata ziua pe site si pun intrebari absolut normale pentru categoria dragoste/sex?
te c@ci pe tine ca esti inginer si programator, dar singurele lucruri pe care le programezi tu sunt raspunsurile pe TPU.

ce e asa in neregula cu intrebarile astuia?
sexul nu e pervers, e o nevoie absolut normala, e ca si cand ai spune ca mancatul, respiratul sunt perverse.

dar te intelegem de ce esti tu deranjat de ele, pentru ca nu te fuute nici dreacu.
sugi poola de balega virgina jigodie proasta ce esti.

| suntserios a răspuns (pentru SuntSerie):

Hahaha, esti amuzant.
Mai amuzant e ca tie se se par normale intrebarile cu femei bete care fax sex, dar na, daca doar alea bete se uita la tine ce sa faci.
Hai spor la injurat.

Vezi ca ti ai facut username ul gresit
Trebuia si i din ia scris cu litera mare.

| RAY a răspuns:

Alcoolul inhiba dorinta sexuala, de unde mitul asta cu fetele care au chef de sex find imbatate sunt povesti

| SG1995 a răspuns:

Depinde de femeie, ideea ca o femeie chiar daca e excitat nu face sex cu primul venit din principiu, dar la betie nu prea exista inhibitie, de orice e posibil, totusi sexul cu o persoana sub influenta alcoolului merge in seria de "sex cu persoane fara discernamant", deci daca te prinde politia ca faci sex cu o tipa beata ai toate sansele sa fii acuzat de viol sau corupere sexuala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flirtez, dar dacă sunt atinsa, ma trezesc instant. E o chestie din reflex, cred.
De obicei nu accept invitații la sex din partea nimănui, nu contează de stare.

| io09675 a răspuns:

In primul rand nu te lasa dusa de val. Tu trebuie sa iti repeti in minte asa: "Eu sunt puternica mintal si fizic, eu nu ma voi lasa complesita de aceasta stare."
In al doilea rand tu trebuie sa crezi in ceea ce spui. Dar trebuie sa fii constienta de sexul cu mai multe persoane, el duce la o alta extrema...adica vei intra in gasca curvelor.

Sper ca te-am ajutat! Funda?