| Patrick2121 a întrebat:

Fetelor, când vine vorba să faceți sex cu un bărbat, cât de mult accent puneți pe aspectul lui fizic și cât de mult contează personalitatea, statutul material și atitudinea respectiv popularitatea bărbatului respectiv? Este adevărat că mereu bărbații foarte populari, care au succes îndeosebi la femei, vă atrag mult? De ce?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Totul incepe de la aspectul fizic, te place isi da o sansa sa te cunoasca, nu te place nu isi da nici o sansa poate una de a te avea in zona prieteniei ca prieten atat
fetele aleg mai mult aspectul fizic
femeile pun accent si pe o asigurare materiala dar nu mai e asa important aspectul fizic ca le ticaie ceasul si vor si ele o familie, copii

| Freya1 a răspuns:

Nu te culci cu bani lui si nici cu prieteni.Il alegi pe el ca si om, cu personalitatea lui, cu caracterul lui, cu fizicul lui.
Eu iti spun sincer niciodata nu eram atrasa de gandul de a ma culca cu un barbat binefacut cu patratele si muschi.Imi ajunge un barbat normal ce are mai multe calitati(morale) nu doar aspectul fizic.Nu ma refer acum doar la partea cu sufletul ma refer sa il duca mintea.

| Patrick2121 explică (pentru Freya1):

Bun, dar ce te faci dacă respectivul are personalitate, caracter etc. dar are penisul mic? Ai mai sta cu el, având în vedere că (probabil) nu te-ar satisface pe plan intim? happy

| Freya1 a răspuns (pentru Patrick2121):

Pai fi sigur ca eu daca ma culc cu un baiat ma culc cu el pentru ca suntem intr-o relatie nu de nebuna.Nu e obligatoriu daca are penis mic sa fie si prost la pat iar daca suntem impreuna sigur as avea rabdare sa rezolvam cumva problema.Mai putin de 12 cat este si vaginul nu poate sa o aiba decat daca e experiment esuat sau copil mic.

| Patrick2121 explică (pentru Freya1):

Chiar îs curios: de unde știi că vaginul are 12 cm? Ți l-ai măsurat? Vaginul, în stare de excitare poate ajunge până la 18 cm sau chiar mai mult dar bineînțeles, ca orice om care nu seamănă cu altul și vaginele sunt diferite și ca lungime și ca diametru dar cert este că majoritatea femeilor au vaginul între 12 și 29 cm happy

| Freya1 a răspuns (pentru Patrick2121):

Lungimea normală se situează undeva între 7, 5 şi 15, 5 centimetri, în timp ce lăţimea poate avea valori între 2 şi 10 centimetri. În stare normală, lăţimea unui vagin este de 2-4 centimetri, iar atunci când eşti excitată aceasta creşte şi poate ajunge până la 10 centimetri.Asta este adevarul nu 29 si ce ai mai spus pe acolo.
Nu l-am masurat inveti pe la anatomie, iti spune un medic.Mie medicul mi-a spus.Asa ca degeaba o ai de 30 ca nu intra toata decat maxim 15 asa ca daca conteaza ceva de la marime aceia probabil e grosimea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai seama ca toate comteazã incepând de la atractia fizicã.
In legãturã cu cei care au mult succes la femei probabil se simt mai in siguranta langa unul asa deoarece este mai putin probabil sa fie un violator sau obsedat sexual, deoarece daca te pui in locul unei fete ea e cu mult mai slabã fizic si nu se poate apara.

| AlexSalling a răspuns:

Cum tu esti barbat, iti voi spune eu (tot barbat) care am analizat orice inseamna sex/iubire/dragoste de-a lungul anilor. Exista femei care se respecta si cauta un barbat bun (si ca persoana si la sex), cu cash-ul la el, un barbat cu de toate (ma intelegi). Acum mai exista si altele, care se fixeaza doar pe lungimea sculii, doar pe aspectul fizic, doar daca le mai si bate(exista femei la care le place asta), altele-s dupa malai, dupa petrecareti, adica dupa nimic serios. Intr-o relatie daca nu exista iubire, dar nu numai. Bani (ca sa nu mori de foame), caracter, placere, iubirea fata de sine (daca nu te iubesti pe tine, nu poti iubi pe nimei), respect, nu-i o relatie, e doar o convietuire cu o persoana, fi-e ca esti barbat fi-e ca esti femeie. Cam asta e.