| Mariussxxx a întrebat:

Fetelor, cât de mult vă place sexul și cât de des o faceți? Cât timp rezistați cel mai mult fără să faceți sex?

7 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

De cate ori am ocazia.
De ce sa rezist fara?

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu vad de ce ar trebui sa le impartasesc altora unele chestii ce tin de viata mea intima...curiozitatea a omorat pisica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte mult si o fac de cate ori e posibil si am stat si 4 luni.

| YellowAngel a răspuns:

Eu de 3 ori pe saptamana. Nu am putut mai mult de o luna

| Mariussxxx explică (pentru YellowAngel):

laughing De ce nu poți mai mult de o lună? E atât de rău, intru în sevraj sau fă-mă să-nțeleg, de ce voi, fetele, nu rezistați prea mult? De exemplu, dacă nu faci sex două luni, ce se întâmplă cu corpul și cu psihicul tău; intri în comă dacă? laughing

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Esti nifomana? rolling on the floor