| M1hai a întrebat:

Fetelor ce preferati, baieti mai timizi sau toti smecherii care se cred tare si ca cica stiu totul? puteti sa orgumentati, dau Funda happy

Răspuns Câştigător
| Geeeorgyyy a răspuns:

Buna.Eu sincer prefer baietii mai timizi, pentru ca ei sunt altfel.Ei niciodata nu-ti vor spune defectele, pentru ca le este frica sa nu te raneasca.Pe ei te poti baza.
Cat despre baietii smecheri nu am ce zice.Ei vor intotdeauna sa conduca intr-o relatie, vor sa se dea mereu mari in fata ta crezand ca te vor impresona si te vor face sa-i idolatrizezi.
Dar aparentele pot insela.Desi este foarte rar poti intalni si baieti smecheri care pot fi buni si draguti cu tine si poti intalni si baieti timizi cu doua fete.
Dar este decizia ta.Eu ti-am spus parerea mea. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| M1hai explică (pentru Geeeorgyyy):

Multumesc de sfat, mai astept si alte raspunsuri happy

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru Geeeorgyyy):

Si daca dau baietii aia smecheri care vor sa conduca relatia, dau de una smechera care vrea sa conduca relatia, nu iese multa pasiune in relatie?
dai ce ai mai bun din tine sa fii tu cel care conduce?happy
in pat, in cadouri etc happy
raman la parerea mea

| Auslesse a răspuns (pentru Geeeorgyyy):

Buna! ei bine, chiar tu ai zis,"este foarte rar poti intalni si baieti smecheri care pot fi buni si draguti cu tine ".
deci, eu chiar am intalnit un astfel de baiat..si crede-ma,este el smecher, dar e, pentru ca are cu ce, plus ca il duce capu`, e destept...si are un suflet de aur!happy

Răspuns utilizator avertizat
| DaSuntAnonima a răspuns (pentru radumstain):

Galati tongue

23 răspunsuri:
| Rebecca009 a răspuns:

Chiar daca multe vor raspunde ca prefera unul timid, esti constient ca in realitate 99% il vor alege pe ala smecher si tupeist nu?

| Auslesse a răspuns:

Sincer nu am nimic nici cu baietii mai timizi,dar,nici cu cei smecheri.
si acum,ca sa-ti raspund la intrebare,sincer,as prefera un baiat mai "smecheras".
si stii de ce? o sa-ti si argumentez:
un baiat poate sa fie smecher,dar asta nu inseamna ca e prost,golan etc.
spre exemplu,baiatul de care-mi place e putin cam "smecher" as putea sa zic.DAR,exista un mare "dar". Baiatul e un "smecher" pe care-l duce capu`,e foarte destept,e de treaba si spun ca e "smecher"pentru ca are si cu ce sa fie, are masini, are bani, dar are toate astea pentru ca a stiut sa se descurce, adica el a muncit pentru tot ceea ce are.si pentru asta,din partea mea,JOS PALARIA! + ca e un baiat cu suflet de aur.
si,ca sa revin la intrebarea ta,da,mai degraba unul mai smecher,dar smecher de ala destept,ca sa poata avea grija de mine, ca sa ma poata proteja, sa stiu eu ca, orice s-ar intampla, alaturi de el sunt in siguranta! si crede-ma, chiar am intalnit un astfel de baiat!

| Geeeorgyyy a răspuns (pentru Auslesse):

Sunt total de acord cu raspunsul tau in privinta baietilor smecheri.
Daca un baiat smecher ar fi si destept si protector atunci cum ai spus si tu JOS PALARIA.

| Auslesse a răspuns (pentru Geeeorgyyy):

Exact! au devenit o raritate,ce-i drept,dar,totusi, mai exista astfel de baieti! dupa cum am mai zis, cunosc un asemenea baiat, care merita tot respectu`! el intr-adevar, e baiat adevarat!happy

| CosminC86 a răspuns:

Ciau! Smecher si prost sunt sinonime. Deci nu vad cum ar putea sa-i placa unei fete un baiat prost. ( de fapt s-ar putea, la cata prostie geme in tara asta ).

| DaSuntAnonima a răspuns:

Prefer baietii smecheri dar care au motiv sa fie asa - spre ex se da bun la bataie, daca este bun la bataie, no comment sa se dea cat de smecher vrea
imi plac baietii independenti care daca ii lasi goi in mijlocul strazii sa se poata descurca, sa nu stea dupa fusta lu ma`sa
cat despre baietii timizi. inseamna ca nu`s sociabili nu stiu sa intre in discutie cu un om...
cum sa fac eu cunostinta cu un baiat timid?tongue... care e prea rusinos sa intre in vorba big grin.
dar tu ce preferi?

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Presupun că nu ai alege un băiat timid pentru că deoarece fiindcă tu vrei din prima zi să ți se aducă luna la picioare.
Din cauza asta adolescenții sunt ce sunt în zilele astea...

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Baietii timizi nu sunt sociabili, mie imi place saam prieteni sa ma distrez sa dansez sa ies in evidenta alaturi de cel care e langa mine, nu am nevoie de luna la picioare sa mi`o aduca el, mi`o aduc eu daca am nevoie happy
dar ce sa fac, cu un timid? sa urle la mine cand ajung acasa ca de ce dansez singura? dar el de ce sta ca prostu pe scaun?
greseesti happy, unei timide ii trebuie un timid dar mie nu `mi trebuie nici timid si nici luna la picioare

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Mă fiecare cu preferințele sale dar să nu subestimezi pe cineva doar că e timid asta am vrut să transmit mai mult.

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Tu in mesajul ala te`ai adresat special mie
eu nu vreau timid ca vreau luna la pciioare. de parca `mai cunoaste happy

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Crede-mă că dacă ți-am dat reply la coment mă refeream numai la tine.
Și în plus, eu îmi dau seama de personalitatea unei persoane după răspunsurile pe care le dă.
Nu mă int. a cui ești, nu mă int ce preferințe ai dar mi-am făcut o idee ce fel de persoană ești după întrebări/răspunsuri.

| TheBlackAng3l a răspuns (pentru DaSuntAnonima):

Cel mai bun raspuns parerea mea este al tau:o fata timida ii trebuie un baiat timid si invers...iar daca esti timid nu inseamna ca nu ai bani, masini, femei, etc...sunt femei carora le plac baietii timizi si fac ele primul pas.

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru TheBlackAng3l):

Da big grin e vorba de preferinte.

| DaSuntAnonima a răspuns:

Doaamne am crezut ca esti fata!
laughing de ce te exprimi cu ``fetelorrr `` am crezut ca esti fata laughing

| M1hai explică (pentru DaSuntAnonima):

Mda laughing esti maxim de atenta

| DaSuntAnonima a răspuns (pentru M1hai):

Eh ce sa spui si tu imi scoti calitatile in evidenta acum big grin

| hässlich a răspuns:

Aia timizi puppy dog eyes deoarece daca el e timid, pot fi eu aia nebuna, uneori ii sperie asta pe baieti, dar asta e laughing Decat unu tupeist straight face atunci is eu timida laughing