| RAY a întrebat:

Fetelor de ce vreți nunta la schimb cu o noapte de dragoste?

23 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eu nu stiu de ce generalizezi tu si de ce iei de buna parerea sau dorinta a una doua persoane, sau a unora ce se dau cine nu sunt pe internet.
Cred ca pentru secolul asta este putin exagerata afirmatia asta si in afara de anumite secte religioase nu mai este nimeni cu ideea de genul.Eu una nici macar nu vreau nunta.

| Hammurabi a răspuns:

Nu știu pe unde umblii tu și ce fete/femei întâlnești.
Pe mine nu m-a rugat niciuna până acum să o iau de nevastă. laughing)))

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Vorbesc de fetele de pe TPU care vor nunta la schimb de sex

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Ești sigur că vor asta așa în general?
Sau poate doar cu tine? laughing)))

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Ele viseaza la relati serioase la 15, 16 ani, unele si la copii, nunta

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Vreau sa le inteleg

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Ce să înțelegi frate la 15 ani?
Crezi că ai ceva de înțeles?

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Sunt curios de ceea ce vor ei/ele la varsta aia, tu cum ai fost la varsta aia?

| Alexuţ02 a răspuns (pentru RAY):

Eu citesc şi mor de râs, zici că-l pune la probe ca la Exatlon rolling on the floor))))

| Hammurabi a răspuns:

Man, lasă copilele și orientează-te și tu la femei adevărate, măcar 24-25 ani.
Tu analizezi ce zic astea de 15 ani care nu știu nici pe ce lume sunt? laughing)))

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Mai nu e vb de mine

| Plato a răspuns:

Daca vrei sa intelegi femeile, nu intrebi fetite de 13 ani. Ti-ai gasit un loc prost pentru studiul tau.

| RAY explică (pentru Plato):

Hey vorbim de fetite de 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O noapte intreagã? Cine drecu rezista o noapte intreagã? Faci totul cum nu trebuie, le dai suturi rapid dupã ce ai terminat ca dupã se viseazã maritate laughing

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Eeeeeeeee si tu acum, aia din video au facut sex 5 secunde

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Dã-l drecu de sex, unes banii
https://www.youtube.com/watch?v=6ecYTBuYZ9Q&feature=share

| AlMaDi a răspuns:

Cine ti-a spus asta despre mine?
Minte. laughing

| RAY explică (pentru AlMaDi):

Nu am vorbit de tine

| AlMaDi a răspuns (pentru RAY):

Ai spus "fetelor", iar la ultimul control eram fata. laughing
Iar daca citesc bine intrebare, nu te intrebi daca facem chestia asta, stii deja ca facem asta, nu stii de ce o facem.

| RAY explică (pentru AlMaDi):

Ma refeream la cele care au pus intrebari pe TPU

| AlMaDi a răspuns (pentru RAY):

De ce nu ati specificat acest lucru in intrebare?
Acum nu mai conteaza, am inteles pentru cine era intrebarea.