| Covaci98 a întrebat:

Fetelor, cum vi se par bărbații care au în jur de 30 de ani și care nu au întreținut niciodată în viața lor relații intime? Ați accepta să aveți o relație cu un astfel de bărbat, vreodată?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa rada de el sau il ia de prost

| RAY a răspuns (pentru mgtow):

Ce barbati prosti, se cred in telenovele

| Ofiintă a răspuns:

La o primă vedere, majoritatea ar refuza. Asta pentru că, in mod indirect se proiectează imaginea unui bărbat fără initiativă, iar acest aspect face ca un bărbat să pară mai puțin atrăgător.
În schimb, eu merg pe principiul niciodată să nu spui niciodată.
Dacă este să întâlnesc un bărbat de care să mă simt atrasă, nu îl voi refuza din asemenea considerente.

| Adry05 a răspuns:

Băă... să ies cu el și să mă simt bine cu el și tot și la un moment să-mi zică că n-a mai făcut, n-aș avea probleme.
Dar să fie unu mega disperat care să-mi dea mereu semnale de „hai că nu mai suport să mai stau fără!" sau să aducă mereu în discuție faptul că n-a făcut, sau s-o menționeze la primele întâlniri așa out of nowhere, boy bye

| ania a răspuns:

Tatăl meu a fost virgin la 31 de ani cand s-a căsătorit și au și azi o relație foarte bună cu mama, tot respectu și recunoștința pentru dragostea și fidelitatea dintre ei, de la mine și surorile mele.

| RAY a răspuns:

Sigur dupa ce iti cerceteaza sufletul tau de ingeras, va veti iubi panlaughing a cand te va insela cu altul laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai intreaba si tu fete tot de 30 de ani.

| Sofer a răspuns:

De ce nu ar accepta? Dacă e o fata fitoasa nu accepta nici cu unul care a întreținut relații sexuale.

| ancaval a răspuns:

Păi e treaba lor, viața lor, corpul lor. Sunt bărbați care preferă să stea singuri, decât cu oricine.
Și da, aș sta cu unul de ăsta, doar dacă suntem pe aceași lungime de undă, evident.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic da, practic nu ar accepta. Depinde și de ce a ajuns bărbatul ăla la 30 de ani virgin, majoritatea ajung pentru că nu au bun simt. Și nici dracu nu i-ar accepta.

| TFL007 a răspuns:

Sanse 1 la 1000 boss ce 30 visezi, daca e de la minim 25 e PA

| TFL007 a răspuns:

Imagineaza doar sa nu fi avut o relatie pana la varsta asta si sa iesi la un date cu o fata cu un istoric bogat, nestiind cum sa reactionezi in astfel de situatie o sa creada aia ca esti psihopat rolling on the floor

| DenqOO a răspuns:

Cred ca depidnde de fiecare fata cat de mult pune accentul pe viata sexuala.
Eu nu mi-as pune probleme pe cat de prost e in pat ci mai mult de ce nu a avut relatii pana la acea varsta ca s-ar putea sa apare probleme si in alte puncte ale relatiei