| Lifeisbeautiful a întrebat:

Fetelor, daca ar exista 2 baieti in viata voastra (sa presupunem)... unul sarac iar celalalt bogat...pe care l-ati alege langa voi pentru intreaga viata? PS:
Cel din urma impotent, cu probleme grave de erectie... am uitat sa specific. Fiti sincere, astept rasp happy

13 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sasi povestesc un studiu in america efectuat in usa pe cateva mii de fete, prima oara le-au fost prezentate niste fotografi cu barbati urati da saraci au primit note sub 3, a doua oara acestor barbati li sau scris un profil de oamenii bogati nu cred ca e suprinzator ca si cel care a avut nota 1 a ajuns la nota 8, banii reprezinta un interes indiferent cat de ipocriti suntem trebuie sa recunoastem ca dumnezeul tuturor este banul restul sunt vrajei, basme tu poti crede ce vrei, de curiozitate du-te cumpara un mercedes cu 25000 de mii de euro du-te prin Bucuresti sau du-te cu o dacie in pana, daca nu le atragi prin fizic le atragi cu banii, in viata totul se plateste sa nu uita asta cat vei trai, alt studiu le-a aratat doar poze dar ele tot vreau detalii despre situatia materiala, caracterul le era prezentat dar nu si cati banii au

| Lifeisbeautiful explică (pentru RAY):

Asa-s toate curvaciunile astea, se umfla in pene ca "nu conteaza ca are masina, bani etc, ca dragostea e pe locul 1 cand de fapt ele chiar la asta se uita prima data, la cash, masina, toale de firma samd". Ai dreptate, toate-s cu doua fete, niste prefacute...am vazut cu ochii mei ca la ele asta conteaza, sa ai banuti, masina si frizura de "jmecher", chiar daca esti analfabet si negru ca ciuma...

| RAY a răspuns (pentru Lifeisbeautiful):

Nu e vorba ca sunt prefacute e vorba ca daca nu atragi o fata prin fizic atunci se va uita la banii tai, ca ne mintim mereu e ceva normal, eu mi-am increderea in umanitate de multi anii, toata lumea e la fel, nu vad nici o diferenta de ipocrizie, viclenie, rautate intre ambele sexe

| sofisis a răspuns:

In situatia descrisa de tine l-as alege pe ala bogat si impotent.
De ce? Simplu: are bani si chiar daca nu m-ar atrage nu ar conta ca oricum nu ar putea sa faca nimic cu mine in pat si deci as fi libera sa fac sex cu cine vreau, pe banii sotului laughing)
Simplu, logic, la mintea cocosului si adevarul pe care toate fetele il gandesc dar nu vor sa il spuna tongue

| Lifeisbeautiful explică (pentru sofisis):

In siuatia descrisa de tine ar insemna sa-ti inseli barbatul caruia i-ai jurat jurat credinta.
ps: Curvo laughing

| sofisis a răspuns (pentru Lifeisbeautiful):

NU e inselat daca el stie.
Tu daca ai fi impotent, ai fi sau nu de acord ca partenera sa caute in alta parte ceea ce tu nu ii poti da?

| Lifeisbeautiful explică (pentru sofisis):

Daca medicamentele concepute special pentru astfel de probleme nu ar rezolva problema atunci as divorta. In niciun caz nu mi-as da acordul ca ea sa ma insele, cum spui tu, cum sa fii de acord ca partenera/partenerul sa te insele, in primul rand nu poti trai cu gandul ca ea/el te inseala...deci as m-as desparti de ea, as da divort si dupa poa sa faca ce doreste cu cine doreste... asta ar insemna sa fiu cel mai prost barbat sa fiu de acord ca ea sa caute in alta parte happy

| sofisis a răspuns (pentru Lifeisbeautiful):

Deci preferi sa stai singur decat sa ai totusi o companie... platonica, pe cineva care sa iti acorde atentie si sentimente dar care cauta sex in alta parte?

| Oana92 a răspuns:

L-as alege pe care pe care il iubesc, indiferent de ce problema de sanatate are si de cati bani in portofel. Niciuna dintre caracteristicele pe care tu le-ai atribuit nu te ajuta in mod normal sa iei o decizie. Banii sunt destul de plimbareti, azi poti sa fii bogat, maine pierzi tot si invers. Iar problemele din dormitor se pot rezolva, la medic sau la psiholog, depinde de caz. Sau cu alta femeiewinking

Ce nu se poate rezolva insa e felul in care vezi tu situatia. In locul tau nu i-as alege pe niciunul dintre cei doi, daca ai fi avut sentimente sincere pentru unul din ei nu mai puneai aceasta intrebarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe niciunul dintre ei.
Dar dacă Levine merge şi el ales, mă mai gândesc.

| MidnightR a răspuns:

I-ai dat un handicap bogatului ca sa se mai gandeasca fetele intre cine sa aleaga?

| GrungyCacti a răspuns:

L-as alege pe cel sarac de 1000 de ori daca are si o personalitate ok.

Bogatii au atitudinea aia aroganta care ma scoate din sarite; au impresia ca pot detine orice, chiar si o persoana. Nu mersi.

| Lilulilu123 a răspuns:

L-as alege pe cel sarac. daca e un baiat bun si harnic va putea sa ajunga sus. Cat despre cel bogat nu ai ce face cu el ..decat daca vrei sa-l tii de decor laughing