| tdfg a întrebat:

Fetelor, de ce faceți anal? Vă place, vă creează plăcere această practică?

4 răspunsuri:
| TanteMarianne a răspuns:

Nu stiu.Nici macar nu stiu daca imi place...Dar voua baietilor de ce va place cand vi-o sugem(blowjob).

| anonim_4396 a răspuns (pentru TanteMarianne):

Deoarece suntem foarte dominanti cand o facem si ne excita vizual mai mult decat Penetrarea, plus ca se simte foarte placut daca se stie. smug
Care ar fi cel mai ok mod de a da de inteles unei fete ca vrei unul?

| TanteMarianne a răspuns (pentru anonim_4396):

Ii bagi niste degete in gura sau o intrebi daca vrea sa-ti faca...

| PaulSergiu a răspuns:

Nu ai material?