| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor le plac baietii mai slabi sau mai grași? Pe toate le vad cu genul,, skinny,, si nu-mi dau seama, e adevarat ca fetelor le plac cei slabi?

14 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Îi prefer pe cei care au o greutate potrivită.

| Violleta2022 a răspuns:

Prefer foarte inalti, subtiri, trup atletic.

| Lukasssz a răspuns:

Gresit le plac tipii cu $$$

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fiecare cu gusturile sale.
Majoritatea oamenilor suni atrasi de cei slabi, dar exista si exceptii.
Personalitatea si inteligenta conteaza cel mai mult.
Dar in general fetele sunt atrase de cineva atletic, inalt. Cam asta e si idealul meu. Nu imi doresc plin de muschi neaparat. Sa fie inaltut, atletic. Dar daca are aceeasi mentalitate si nu frustrat ca astia care ti-au scris de bani (adica inteligent) aspectul e secundar.
Nu i baga in seama pe astia care iti zic de bani.
Sunt doar niste frustrati care nu au capacitatea intelectuala de a se vedea pe ei insisi ce rebuturi ale societatii sunt, si o baga pe aia ca,, femeile vor bani".
Nu, femeile vor creierul barbatului, nu banul.
Frustrati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am facut o confuzie. Am crezut ca esti persoana care a pus intrebarea.
Am raspuns la intrebare, nu tie.

Si de ce esti suparat măi nume pus la betie? rolling on the floor
Ce replici inovatoare ai. Te iei de unde locuiesc oamenii. Pacat de tine ca atata poti.
P.s: nici nu stau in rahova

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ziceam nimic de tine omule
Te bagi si tu in seama aiurea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cei care arată decent. Nu visez la cineva plin de mușchi...dar nici să atârne slăninuța pe el, dacă știi ce zic. Mai slab nu e problemă dacă e, numai să nu îl ia vântul.

| Goddessss a răspuns:

Skinny

Răspuns utilizator avertizat
| isemilia a răspuns:

Potrivit. Nici sa fie culturist, nici sa aiba 200 de kg, dar nici sa fie schelet. Oricum, e mult mai important el ca om decat numarul de kilograme pe care le are.

| Jeonghyeo a răspuns:

Baietii trebuie sa stie sa joace Aphelios si la Fructe Sizzling hot?