| vlad_2771 a întrebat:

Ce fel de baieti le plac fetelor? Slabanogi? Grasi? Sau sa fie solizi adica nici grasi nici slabi?

16 răspunsuri:
| Amalia2305 a răspuns:

Nici plinuți, nici slăbănogi. Tocmai buni. Însă eu ma uit mai întăi și la comportament. big grin

| Holocaust a răspuns:

Depinde de fiecare.Eu prefer slabanogii, mdeah.

| Xtadelo a răspuns (pentru Holocaust):

Si eu care credeam ca esti baiat...

Răspuns utilizator avertizat
| raluk27 a răspuns:

Normali, si vorba aia "mai frumosi ca dracu' "happy

| CryChristiAN a răspuns:

Intrebarea ar trebui (re)formulata astfel: ce fel de fete le plac baietilor?

| LineGuide a răspuns:

Unele prefera fizicul, si acelea isi iau teapa uneori, iar unele prefera minte, si felul in care le esti tu fidel, si te accepta asa cum ai fi.
Mult noroc!

| anonima1995 a răspuns:

Caracterul e cel mai important. Un slabanog se poate ingrasa, iar un gras poate slabi. Din punct de vedere fizic, mie imi plac cei care sunt ok, adica nici foarte grasi, nici foarte slabi. Dar totusi, degeaba arata super bine daca e badaran, nesimtit, increzut, mincinos si cand deschide gura nu provoaca decat dezgust prin ceea ce zice. Un baiat cu simtul umorului, care ma trateaza cu respect si afectiune si e mereu acolo cand am nevoie de un umar pe care sa plang va primi mereu aprecierea mea. Fizicul se schimba oricum in timp, dar caracterul ramane.

| ღSecretღ a răspuns:

Nici grasi nici slabi, normali mai ales cei cu patratele love struck

| Chachi913 a răspuns:

Pai depinde. smug mie de exemplu îmi plac băieții care sunt mai slabi. Dar totuși care arată si bine puppy dog eyes! :*

| RaluckSakura a răspuns:

Pai un baiat as vrea sa fie nu gras si nici chiar asa de slab sa fie solid kiss

| DeCeArConta a răspuns:

Mie imi plac cei mai grasuti..ma simt mai protejata in preajma lor blushing.Dar nu conteaza asa de mult fizicul, pana la urma poti sa fii si cine stie ce, daca nu te duce capul sau nu stii sa ai grija de ea e de rau.thinking:*

| CryChristiAN a răspuns (pentru DeCeArConta):

cum sa te simti mai protejata in fata unui grasuts?big grin Daca Doamne fereste, un hot vine si te hartuieste de fata cu prietenul tau grasut( vorbind acum prin absurd, bineinteles) apoi o ia la fuga bineinteles ca o sa scape. UN dezavantaj al celor grasuti: ei nu pot sa alerge distante mari( unii chiar nu pot sa alerge deloc).
Si consider c-am dreptate aici. Daca nu, imi cer scuze. Sanatate si o seara buna!

| EveliñCodruTz1996 a răspuns (pentru CryChristiAN):

Esti tu ala Slab =)
Iti achizitionezi un Fort-14TP si gata....nu mai alergi tongue
Degeaba esti tu slab, s-au cu muschi daca ai tarate cu apa in cap...