| onutzika a întrebat:

Fetelor spuneti-mi sh mie cum ar trebui sa fie un baiat? ca sa te poti combina cu el? Sh de ce isi bat ei joc de noi? nu toti.

Răspuns Câştigător
| Demetriavic a răspuns:

Poi onutzica cum sa spun unii baietii sunt mai huhu'ei isi bat joc de noi deoarece noi fetele pardon domnisoarele suntem mai sensibile si ei vad o oportunitate ca sa faca o teapa intr-un cuvant sunt rai...un baiat ar trebui sa fie amabil smecher dar nu prea smecher frumos afectuos etc cred ca stii mai departe. funda

2 răspunsuri:
| TheSupreme a răspuns:

Scuza-ma ca raspund desi nu sunt fata.
Asculta, pana in 8-9 ani baietii sunt rai cu fetele pe care le plac, dar cand se apropie de pre-adolescenta deja nu suporta sa le vada triste si asa. La varsta asta oricare va incerca sa se dea mare in fata ta ori sa te portejeze ori sa te ajute. Ma rog, asta nu se aplica mereu, unii baieti isi bat joc de unele fete ca sa le impresioneze pe altele, ori ca sa-si pastreze reputatia in gashca lor. Iti spun sigur ca un baiat singur cu o fata nu va fi NICIODATA rau ori nesuferit.

| lo a răspuns:

Fiecare baiat este unic la fel ca fetele,normal fetele il doresc ff atent,iubaret,intelegator,sa faca si ceva in gospodarie,sa aiba ceva cascaval,sa fie fidel, intelegator, etc.de ce isi bat joc pentru ca nu au nimic iteligent de spus, o persoana mai toanta iese in evidenta prin.un caracter mai josnic asa ca nu.i puneti la suflet jignirile.Acum fiecare persoana este unica in felul sau de a fi si atrege o alta perosana prin asta de asemenea persoanei respective trebuie sa-i placa ceva din acea unicitate pentru a se combimbina.