| fgdgdfbdxfgnxfjnfdzfd a întrebat:

Fetelor, va atrag baietii care se imbraca bine, in sensul ca imbraca haine scumpe, de firma? Cat la suta conteaza pentru voi acest aspect?

5 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Nu-mi pasa neaparat sa aiba haine scumpe si sa fie toate de firma.Dar da, consider ca trebuie sa se imbrace cat de cat ok.Sa fie si de la sh, atata timp cat stau bine pe el si stie sa le combine.

| SG1995 a răspuns:

Într-o relație nu ar conta, nu văd de ce, poate într-o primă fază gen prima întâlnire, da deoarece furnizează o primă impresie, dar nu cred că e cazul doar la femei cu chestia asta, adică nu-s cu moda, dar totuși o tipă care știe să se îmbrace și își pune în valoare corpul ( nu neapărat într-un mod vulgar) va fi atractivă din punctul meu de vedere.

| Celestina003 a răspuns:

Conteaza sa fie curate!

| LoredanaS19 a răspuns:

Daca te referi la prima privire e bine sa vezi un baiat imbracat frumos, elegant dar nu trebuie neapărat sa aiba haine scumpe, daca el e frumos i-ar sta bine si murdar crede-mă, caci frumusetea nu se bazeaza pe lucruri scumpe, se bazează pe cum arati, cum te ingrijesti, iar daca te referi la o relatie contează cel mai mult cum se intelege si cum se comporta cu tinehappy

| NubleReapper a răspuns:

Pentru mine unul nu conteaza hainele!
Eu sunt genul de baiat caruia ii plac fetele baietoase!
Depinde de baiat!