| anonim_4396 a întrebat:

FETElor crying. Voi pe cine ati alege dintre un baiat pe care il iubiti dar nu aveti cum sa fiti cu el datorita distantei desi l-ati vazut de cateva ori dar mai mult in poze si dintre cel mai bun prieten al vostru care va iubeste cu adevarat si a fost mereu alaturi de voi chiar daca va mai gresit de cateva ori crying La cine va veti intoarce la final dintre cei doi? avand in vedere ca implicarea celui mai bun prieten peste relatia cu iubitul vostru va facut sa suferiti si sa va certati un timp cu acel iubit din departare, nu l-ati mai ierta niciodata pe cel mai bun prieten doar pentru ca s-a bagat peste relatia voastra? Va rog spuneti sincer crying(

Mor crying eu sunt in situatia "celui mai bun prieten " nu mai rezist crying(

5 răspunsuri:
| Criiistinutsa a răspuns:

Eu as fii cu cel mai bun prieten!
Nu sunt de acord cu relatiile la distantastraight face! Niciodata nu tin! El acolo te poate insela cu altele.happy
Daca prietenul cel mai bun te iubeste, nu ii da cu piciorulhappy!

| Madyupsik a răspuns:

Dac sincer las alege pe cel care imi este mai aproape(cel mai bun prieten). Pentru ca el era alaturi mereu. Pentru ca cu acelalt baiat suntem la distanta si ochii care nu se vad se uita. Pentru ca nu stiu dac el nu ma inseala pentru ca e departe si jstiu ce face. Eu asa as proceda. Dar tu cred ca ar trebui sa ai putina rabdare, si sa astepti pina fata se va hotari a ceva. Dar mai intii spune-i tot ce simti pentru ea, bafta

| foxsilver a răspuns:

Fetele(femeile),chiar daca sunt mai visatoare,mai romantice decat baietii,totusi sunt mai rationale si mai practice. Celor mai multe dintre ele le place sa fie ajutate si sa stie ca se poate baza pe un baiat. Daca acel baiat este,intamplator si iubitul ei,cu atat mai bine.
In schimb,rar se intampla sa ierte pe cineva atunci cand se baga in relatiile lor.
In cazul tau,exista pericolul sa pierzi prietenia acelei fete daca nu ii vei cere iertare, si apoi sa-i spui tot ce ai pe suflet, caci fetele apreciaza foarte mult si sinceritatea.Iar la final, sa-i spui ca nu vei inceta sa-i fi prieten, orice ar fi.

| 4b a răspuns:

Eu te-as alege pe tine pretene...

| k_7073 a răspuns:

Nu sunt fata dar o sa incerc sa iti explic cate ceva:
1 Madyupsik minte
femeile mereu o sa aleaga( in conditiile de mai sus) pe cel din departare 100% (e ceva cu IQ-ul)
2 probabil fata aceea de care vorbesti te percepe ca un prieten si atat, ele nu sunt ca noi, probabil nici nu s-a gandit vrodata ca ati putea fi prieteni
3 pentru fete distanta nu prea e o problema, dorintele carnale nu sunt la fel ca la noi