| anonim_4396 a întrebat:

FETElor crying. Voi pe cine ati alege dintre un baiat pe care il iubiti dar nu aveti cum sa fiti cu el datorita distantei desi l-ati vazut de cateva ori dar mai mult in poze si dintre cel mai bun prieten al vostru care va iubeste cu adevarat si a fost mereu alaturi de voi chiar daca va mai gresit de cateva ori crying La cine va veti intoarce la final dintre cei doi? avand in vedere ca implicarea celui mai bun prieten peste relatia cu iubitul vostru va facut sa suferiti si sa va certati un timp cu acel iubit din departare, nu l-ati mai ierta niciodata pe cel mai bun prieten doar pentru ca s-a bagat peste relatia voastra? Va rog spuneti sincer crying(

Mor crying eu sunt in situatia "celui mai bun prieten " nu mai rezist crying(crying

3 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Ehhh. Daca ea chiar il place pe acel baiat si are tupeul sa se duca la el, cine stie. depinde daca el o respinge sau nu.
Dar daca este mai rusinoasa si doar viseaza la acel baiat, atunci ai o sansa.
Eu sincer, cred ca cei mai buni prieteni trebuie sa ramana cei mai buni prieteni...
Dar daca tu ti-ai gasi o iubita sigur ai uita de ea si daca ea la randul ei ar face asta va fi la fel.
Adica poate ati mai vorbi, dar mai rar depinde de caracter. Nu stiu s-ar putea sa ramaneti aceeasi daca nu veti fi preocupati cu altceva.
Asa ca... GO ON! Chiar daca vei strica totul, spune-i ca tii la ea. Insa ai grija cum o spui, nu asa dintr-o data ca s-ar putea sa nu mai fiti nici prieteni nici iubiti. Incearca sa vezi daca te place cat de cat, ca sa nu te framanti mereu cu intrebari fara sens.
Daca vezi ca nu vrea, sa ii fii alaturi dar sa mergi mai departe.
Succes sa-mi spui ce-ai reusit ( daca vrei) ^^.

| Kesha_8753 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar fi pacat sa fi cu cel mai bun prieten al tau, pentru ca si eu am facut asta si dupa mai mult timp chiar am regretat ca mi.am stricat prietenia cu el si niciodata nu o sa ma fiti cum sunteti acum. iar celalat chiar daca este la distanta ar trebui sa ii dai o sansa daca tine la tine :* ( macar sa vezi cum o sa fie :* )

Răspuns utilizator avertizat