| eualexandra321 a întrebat:

Hey PRIETENASI! MUUULTE RASPUNSURI! de ce baiatul de care imi place si care da semne ca ma place nu ma cauta, se uita doar la mine pentru cateva secunde si apoi pleaca? nu inteleg dde ce nu vine la mine? asta vreau sa-mi spuneti voi. UITATI AICI ALTE SEMNE:se uita pe furis oriunde as fi, se izoleaza cateodata de grup, ma analizeaza din cap pana-n picioare si el cu prietenii lui nu-i timid dar in preajma mea tace si parca ma asculta ce spun si se uita si prietenii lui la mine cand se uita el.MERSIII!:*eu nu prea ii arat ca-l placbig grin

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E timid. Du-te tu si ia-l de mana. Cand iti place o fata cam asa reactionezi. Eu am fost mai curajos si m-am dus eu dar unii sunt mai timizi.

| MeConstantine a răspuns:

Pai,
Acuma din punctul meu de vedere nici baiatul nu prea cred ca te place dar a aflat el de undeva ca tu crezi asta si ca are sanse si de asta inca tatoneaza terenul.
Inca nu stiu ce o iesi dar sunt sigur ca cineva din cercul tau te-a turnat dejahappy

| eualexandra321 explică (pentru MeConstantine):

Dar numai o prietena care-l cunoaste stie si am cat de cat incredere in ea, da el tot timpul se uita la mine si cand trece pe langa mine se uita cu coada ochiului iar cand e in fata mea intoarce capul si cand sunt cu spatele se holbeaza la mine am pus-o pe prietena mea cea mai buna sa-l pandeascalaughing

| MeConstantine a răspuns (pentru eualexandra321):

Trisezihappy