| Biyyankkaaa a întrebat:

Fostul meu iubit mi-a trimis un mesaj,ca "ii e dor de mine,ca inca ma iubeste,ca acum suntem mai mari si suntem maturi si stim ce vrem de la viata,cand am fost impreuna nu ne-am dat seama cat de mult ne iubeam". Precizez ca nu am mai vorbit cu el de un, si am fost cu el cand eu aveam 15 ani si el 18. Vreau sfaturi si concluzi despre ce mesaj mi-a trimis.

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca va iubiti inca continuati relatie, poate de data asta va merge

| andrei a răspuns:

Ii clara treaba daca iti trimite mesaj si nu-ti zice in fata.

| mFlorian a răspuns:

Mai exact cat timp a trecut de cand nu mai sunteti impreuna?

| neutrino a răspuns:

O relatie nu se innoada pentru ca tot se rupe.

| Be3bitza a răspuns:

Ee acum ai mai crescut poate te-ai mai schimbat fizic de atunci si pana acum poate arati mai bine etc. depinde si din ce motiv te-ai despartit de el sau el de tine deoarece poate vrea mai mult cu gandul ca acum e posibil si pe atunci nu era big grin uneori baieti m-ai au si vrajerile lor si trebuie sa te gandesti de 10 ori inainte de a face ceva...ori cum multa bafta si ai grija sa alegi calea buna nu cea rea:*

| Biyyankkaaa explică (pentru Be3bitza):

Ne-am despartit pentru ca stiam ce vrem, in ultima vreme ba ne desparteam ba ne impacam. Ce crezi ca vrea el de fapt?