| eeeel a întrebat:

Fostul meu prieten ma tot cauta chiar daca are prietena de cateva saptamani. Ma suna, la scoala ma baga in seama, dar in schimb se saruta mereu cu ea in fata mea. Nu inteleg de ce face asa. Ori simte ceva pentru ori doar isi bate joc pentru ca stie ca il iubesc? Apropo, cu ea s-a pus pentru ca intre noi chiar nu mai era nicio sansa de impacare intre noi, desi a incercat mult.

19 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

E un dobitoc, ai facut bine ca te-ai descotorisit de el. Uite cum se foloseste de alta, care poate chiar are sentimente fata de el? Nu merita nici o ceapa degerata.

| IloveME a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa, sa te faca sa reactionezi cumva, sa deschizi ochii!
Daca intr-adevar il mai iubesti, chiar nu inteleg de ce il respingi?
Deschide ochii pana nu e prea tarziu!

| mona a răspuns:

Uita-l,cred ca isi bate joc

| Azµre a răspuns:

Ignoră-l numai merită!

| Oana92 a răspuns:

Vrea sa te faca geloasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi bate joc de tine, e foarte clar. Nu vezi ce nesimtit mai este? Te cauta, te suna, dar se saruta cu ea in fata ta? Ce l-as bate! Nu suport baietii care-si bat in halul asta joc.
Nu ii mai da importanta, ignora-l.
Nu merita sa te obosesti pentru el! big grin

| eeeel explică (pentru anonim_4396):

Da, cred ca face asa ca sa nu-l uit oh go on

| anonim_4396 a răspuns (pentru eeeel):

Da, inca mai are. El face asta ca sa incerce sa te oftice, iar faptul ca tu vezi cand o saruta in fata ta, ii ofera satisfactie.
Cred ca s-a intamplat ceva cand ati fost impreuna, sau cand v-ati despartit, de face asa.
Ignora-l total, sa vezi ca nu o sa suporte asta. O sa se gandeasca de ce nu mai vorbesti cu el, de ce nu ii dai atentie si astea. O sa moara de ofticat ce e laughing

| stark47 a răspuns:

Deci el a incercat sa se impace cu tine, insa tu nu ai vrut! si acum te doare ca el se saruta cu o domnisoara? cred ca e o simpla tactica de a te face geloasa! din cate vad, functioneaza!

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Parerea mea? Relatia cu respectiva e doar o modalitate de a-ti atrage atentia, si o incercare de a trezi ceva sentimente in tine, din nou.
Daca el se zbate asa de mult, mai incearca.

| eeeel explică (pentru MrAnderson):

S-a zbătut. Acum nu mai zice nimic de împăcare.

| MrAnderson a răspuns (pentru eeeel):

Inseamna ca s-a convins si el ca nu-l mai vrei, in ciuda incercarilor sale, si acum isi vede de viata.

| Schatzyyyyy a răspuns:

Baiatul inca mai traieste cu sentimentul ca va impacati! Are sentimente pentru tine! Poate vrea doar sa te faca geloasa, d-aia e cu fata aceea!

| eeeel explică (pentru Schatzyyyyy):

Pai eu cred ca simte ceva pentru ea. Ma cauta, dar mereu cand il intreb de ce face asa spune ca vorbim ca prieteni, adica nu se da la mine.straight face

| Schatzyyyyy a răspuns (pentru eeeel):

Numai el stie, dar eu cred ca inca mai simte ceva pentru tine

| 456deea a răspuns:

Inca te mai place! el iese cu cealalta fata ca sa te face geloasa mai tine la tine vorbeste cu el afla ce se intamplawinking happy

| yonela13 a răspuns:

Eu cred ca el nu tine deloc la acea fata happy daca chiar ar tine la ea si chiar ar vrea sa te uite nu te-ar mai suna sau te-ar baga in seama. Eu cred ca el incearca sa te faca geloasa, crede ca daca tu ii vezi sarutandu-se poate o sa faci vreun gest nebunesc gen sa te iei la bataie cu acea fata ( asta nu ti-o recomand). Oricum eu te-as sfatuii sa nu ii mai dai atentie si daca te mai suna sa ii dai ocupat si daca chiar te iubeste se va despartii de respectiva si va incerca sa se impace cu tine. Succes happy si sper ca ti-am fost de ajutor

| eeeel explică (pentru yonela13):

Multumesc frumos. Chiar o sa incerc

| yonela13 a răspuns (pentru eeeel):

Nu ai pentru cehappy aa si inca o data Succes! happy