| ChloeCupcake a întrebat:

De 8 luni eu si fostul meu prieten ne-am despartit... si a fost urat pentru mine deoarece am fost devastata. Acum inca tin la el si nu suport sa nu-l simt langa mine... As vrea sa-i spun ca vreau sa ne impacam dar mi-e frica deoarece poate el spune ca nu vrea sau ca are pe altcineva. M-as face de tot rasul. Mi-e pur si simplu frica. Nu prea mai suport pe nimeni si nu as vrea sa ajung in depresie. Nu cunosc alti baieti draguti sau care sa-mi capteze atentia. Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Zeref a răspuns:

De ce sa te mai intorci la el dupa 8 luni? Si de ce nu l-ai uitat? Stiuu ca esti fara dar, nah chiar nu l-ai putut uita? Ca sa intelegi problema trebuie sa te intorci de la inceput, adica sa te gandesti ce s-a intamplat, de ce si unde ai ajuns.In nici un caz nu cred ca va mai merge.El s-a obisnuit fara tine, te-a uitat pe jumatate si cred ca deja a avut cateva iubite si momentan flirteaza cu alta.De ce nu poti fi una din acele fete puternice, sigure pe ele si mai ales independente? Doar a fost candva in istorie o miscare feminina. Oare nu a aratat femeilor ceva atunci? Eu sunt baiat si-s spun astea ffs.Dar asta e adevarul.da-l in *** pe ala, mai ales daca stii ca esti fara de pata inaintea lui. Daca nu, trebuie sa te intrebi.happy
Ciao.

| ChloeCupcake explică (pentru Zeref):

Raspunsul tau chiar m-a ajutat! Multumesc pentru sfaturi!

| Zeref a răspuns (pentru ChloeCupcake):

Oricand dragutatongue

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu vorbesti cu el sa-i zici ca de fapt inca mai ti la el si il vrei inapoi, nu ai de unde sa stii ce raspuns iti va da

| Încrucişătorul a răspuns:

Du-te Mărie la el!

| bhaaa a răspuns:

E imposibil sa nu gasesti pe cineva mai bun! Daca nu s-a intors el la tine, dc ai face-o tu? sunt 8 luni, mai ai nevoie doar de niste ganduri bune si o prietena buna si scapi! Parerea mea este sa nu te intorci la el! Sunt in aceeasi problema! Dar cand il intreb de ex. Ce faci > vorbeste rece cu mine si am renuntat! Stiu ca nu mai are rost deloc

| ChloeCupcake explică (pentru bhaaa):

Da stiu cum este. Oricum merci pentru raspuns!happy

| neutrino a răspuns:

Cand incepi o relatie trebuie sa stii ca e trecatoare. Nu esti nici prima nici ultima care se desparte.

| DeejayAlbinutsa a răspuns:

Asculta-ti inima.