| qieiqpalz a întrebat:

Frate s-a bagat sora lu iubi mea in relatia noastra.Ea are 11 ani si eu 16, faza e ca ea e cam prostuta si face pe desteapta ..sora iei e pe patul de spital si ea are chef sa se certe cu mine, eu nu ii prea comentez o las in seen pentru ca nu se stie ce face. Poate imi da block sau ceva.Voi ce ziceti? Sa continui tot asa pana isi revine iubi?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iubirea asta, poate sora ei te iubeste in secret si uite asa ai doua mandre, una in spital =sanatate multa i doresc, alta e un pic cam nebuna = i doresc sanatate la fel, iubita ta ce varsta are?

| SG1995 a răspuns:

Ea are 11 si tu 16, clar ai probleme bro.

| qieiqpalz explică (pentru SG1995):

Nu iubi mea are 11 ma sora iei are iubi mea are 15

| artemidak a răspuns:

Wtf coæ?
Te bate una de 11?
Tu îți Bati joc de mine?
La 16 ani?
Fuc king 16?
Și ce zice ma rog frumos?

| qieiqpalz explică (pentru artemidak):

Coae e sora iei.tu daca ai avea iubita si sora iei ar face asta ai dao de toti pereti? eu nu. Chiar daca merita izbita de cativa copaci nu fac asta.

| artemidak a răspuns (pentru qieiqpalz):

Dar ce îți zice mai exact?

| UnTipObisnuit a răspuns:

Ignor-o, ce naiba ar putea sa-ti faca?

| TroubleInParadise a răspuns:

Nu o baga in seama sau pur si simplu comportate frumos si gata!
Poate ca ii geloasa ca iti da tie mai multa atentie!

| qieiqpalz explică (pentru TroubleInParadise):

Mi.a stricat relatia ..deja eu numai prea tin la iub...

| Andrei1400 a răspuns:

Prima data ar trebui sa-i spui ce simti (calm fara injuraturi)Apoi sa nu o mai bagi in seama.Sau poti continua sa no bagi in seama dar cred ca va fi enervant cu spamurile