| Puiu_3680 a întrebat:

Funda! Am aflat recent ca o fata pe care o plac a vorbit cu o amica si i-a spus ca ea crede despre mine ca sunt: "dragut dar cam timid".Mie,sincer, chiar nu mi se pare ca sunt timid si nici altor persoane.Ar putea fi posibil ca ea ar astepta mai mult de la mine, ma refer la un "pas decisiv"?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Cu siguranta ca ea asteapta de la tine, nu numai primul pas, ci si sa dovedesti ca esti capabil de a avea cu ea, o frumoasa relatie.

2 răspunsuri:
| rux2828 a răspuns:

Las-o in pui tai in pace, cine te place te place asa cum esti, restul sunt detalii.

| Meryemmmmmmmmmmmmmmm a răspuns:

Buna! pai cum sa-ti zic poate ca pentru ea crede ca esti timid ca poate nu vorbesti cu ea.deci incearca sa comunici cu ea si daca te place poti s-o intrebi daca vrea sa fie cu tine