| Ciudatului a întrebat:

Am o fata pe care o plac, dar este mai mare ca mine si nu am vorbit niciodata cu ea. Sunt mai timid de fel. Ati putea sa ma ajutati?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca e si mai mare si tu esti genu ala timid care habar n-are sa vorbeasca cu fetele, mai bine ia-ti gandu laughing

| Andreeush a răspuns:

Cu cât este mai mare față de tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exersează. Du-te pe afară și vorbește cu fete drăguțe pe care nu le Cunoști, așa o sa te obișnuiești Și nu o sa mai ai emoții. Și când vorbești cu ea încearcă sa fi calm, Spune-ți in minte ca ești destul de bun pentru ea, și nu o pune pe un piedestal, e om la fel ca tine.