| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Funda! daca un prieten de familie se uita mereu la mine si ex daca am o pereche de pantaloni scurti se uita la fundul meu :-) sau la fata si se comporta foarte frumos daca am nevoie de un servetel mil ofera el sau chestii de genu el i-a spus tatalui meu sa imi ia un iphone...el ma place macar 50% sau e o atractie fizica?

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Sper ca nu esti nascuta in '90.
Categoric e vorba de o atractie fizica din moment ce se uita dupa fundul tau!

| RAY a răspuns:

Prima oara e atractia fizica care pune organismul la treaba, in timp ajunge la iubire, posibil sa te placa

| Danysan a răspuns:

Te place -Oricum prima oara e atractie fizica daca vrei sa ai o relatie.Nu ai cum sa ai o relatie cu cineva daca nu e atractie fizica.Plus ca daca te soarbe din priviri inseamna ca vrea ceva de la tine -Ma intreb oare ce?

| Popescu_Roxana_1990 explică:

Sau ambele 50 ma place 50 atractie fizica?

| Alexx321321 a răspuns:

Iti spun eu ce are laughing Primadata si primadata e atractie fizica 100% iar dupa ce te cunoaste mai bine intervine si dragostea oricum poti sa il pui la incercari sa vezi cat de multi tine la tine la inceput! de exemplu poti sa il sun la 3 dimineata si sa ii spui ca vrei sa vb cu el pentru ca nu te simti bine daca sta cu tine macar o ora atunci poti sa spui ca are si sentimente pentru tine big grin Multa bft

| Bacemi a răspuns (pentru Alexx321321):

@Madalinn321321, mie mi s-a intamplat sa adorm la telefon de oboseala si crede-ma ca e nasol in ce priveste reactia fetei. Asa ca daca esti foarte obosit crede-ma ca mai degraba ii zici ca iti e somn.
Degeaba acorzi timp cuiva daca nu e si timp de calitate si nu esti acolo cand are mai multa nevoie de tine.