| diva121 a întrebat:

FUNDA! salut TPU! am o foarte mare problema! intr-o zi a trebuit sa fac de serviciu pe scoala si un coleg, stefan, ma inrebat daca vreau sa fac cu el si eu, ca o desteapta ce sunt, am acceptat.in ziua cand am facut de serviciu, primele 2 ore au fost normale, deoarece profesorii ne-au mai trimis la magazin. dupa aceea...Incepand cu ora 3, stefan mi-a facut foarte multe complimente, cum ca sunt diferita de celelalte fete, ca sunt frumoasa si fara sa ma machez, ca sunt gingasa ca un clopotel, etc. apoi mi-a cerut numarul da telefon, pe care nu i l-am dat.ma sacait 1 ora sa il dau. apoi m-a intrebat daca vreau sa iesim afara(singuri)iar eu am refuzat. dupa 2 zile mi-a scris pe facebook ca vrea sa ne vedem si vrea sa imi spuna ceva, iar eu i-am zic ca stiu ce vrea sa spuna si i-am spus ca nu. dupa aia a continuat sa ma enerveze si nu stiu ce sa fac sa ma lase in pace.ma puteti ajuta voi? mie nu imi place de el si de aia.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-l placi si nu-l vrei!
Dragoste cu forta nu se poate!
Nu-i mai da nici o atentie, daca nu are sperante, va inceta cu insistentele!

| ignore a răspuns:

Spune-i si pe facebook si fata in fata ca nu iti place de el si ca sa te lase in pace. pana o sa se potoleasca ignora-l nu vb cu el stai prin pauze departe de el ( merge 100% )noroc:X

| AnNe a răspuns:

Spune-i clar si ferm nu imi place de tine, nu ma mai sacai ca nu castigi nimic si asa i inchizi gurawinking

| deeeeea1 a răspuns:

Intalniti-va odata si vorbeste cu el explica-i ca nu iti place de el si nu vrei nici o relatie.Trebuie sa inteleaga :*. Funda?big grin

| ReeaAndreea a răspuns:

Pai. spune.i ca nu il placi decat ca pe un prieten si spune.i ca daca el te place ar trebui sa te inteleaga si sa nu te mai streseze big grin mult succes si pupici :*