| Bubuuuu a întrebat:

>FUNDA:Scuzati categoria! Cum as putea slabi? Nu vreau site. uri oh go on. Tin sa spun ca eu nu mananc paine deloc, dulciuri mai rar, sucuri si mai rar laughing. Va rog da. ti. mi ceva care sa ma ajute. Orice sfat ma poate ajuta! va rog not worthy

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Fa sport.
Orice sport e bun alergat, sarit coadra, basket, volei, innot, sau du-te la sala.

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Tu n-ai auzit de SPORT banuiesc...laughing

Cauta in Dex.

| Азбука a răspuns:

Mananca mai putin.

| DnBSniper a răspuns:

Nu mai baga shaorma in tinelaughing

| florin_7538 a răspuns:

Io cred ca depinde mult si de organism, sportul cred ca oo sa te ajute, mai stiu oo "reteta" sa bei cate o cana de apa calda in dimineata stiu persoane care au reusit cu asa ceva