| DarkAngel_1320 a întrebat:

Peste o luna trebuie sa merg cu iubitul la un majorat de`al unui prieten de`al lui. Iubitul meu e inalt si bine facut, iar eu nu spun ca arat urat dar sunt putin grasuta la burticabig grin. Problema e ca celelalte fete au corpul bine facut si frumos.Acel majorat va fi organizat intr-o casa deci o sa fie cald si o sa trebuiasca sa ne dezbracam. Ce sa fac ca sa scap de cateva kilograme intr-o luna?

Răspuns Câştigător
| Timmotey a răspuns:

Sa nu porti curea. incearca ceva larg dar nu prea mult o rochita cu dungi verticale te ar suptia ceva lejer in picioare parul desfacut si pe langa fata iar daca vrei incearca ceva decoltat sper sa te ajute (eu am facut niste ore de desen pe baza acestiu subiect)

7 răspunsuri:
| GenEu a răspuns:

Abdomene "la greu".
Cat despre alimentatie, mananca mai sanatos, fara Fast-Food.
Succes :*

| iza4ever a răspuns:

Dunnamite parte aceea cu o spun doar ca s ate simti bine nu e deloc adevarata...nu are de ce sa se simta inferioara e important ca ei doi se plac, sunt unii baieti pentru care conteaza doar fizicu------asa revenind la subiect, incearca sa faci exercitii prin casa o ora sa alergi pe afara tot cam asa vreo ora...si la majorat incearca sa iti pui ceva larg, dar nu foarte multtongue------important e sa te simti bine alaturi de prietenu tau, ce daca spun altii sau altele ca ai putina burtica, fale in ciuda ca te iubeste prietenu tau asa cum estibig grin

| Dunnamite a răspuns:

Esti complexata, scurt! daca nu faci ceva in privinta asta o s-o iei razna! ai "burtik" fugi la sala, la aerobic! o luna e de ajuns, da' sa te tii de ea! daca nu, la "petrechere" stai cu geaca pe tine! nu te lua dupa cei care zic "ce conteaza ca ai burta, daca iubitul tau te place asa cum esti"... nu! cei care zic asta, o zic ca sa nu te simti tu prost!

| DarkAngel_1320 explică:

Kg *...scuze

| DarkAngel_1320 explică:

Nu e vorba despre cat ma place prietenul meu, dar ma simt inferioara celorlalte fete

| monikaaaaaaaaa a răspuns:

Hai ma ce drecustraight face
Daca iubitul tau te place.nu este deoarece ai 1-2 kg in plus sau in minus...

Asta nimeni nu este perfect...
cei mai slabi vor kg in plus si u vrei sa slabesti chatterboxstraight face

Incearca sport ceva.si mancare mai sanatoasa daca tot vrei.winking

| fanicacristina a răspuns:

Cred ca ar trebui sa manici mai putin si sa stai un pic la dieta ar trebui sa maninai
peste
multa salata
piept de pui prajit asa fara ulei
iaurd fara grasi
multe fructe
si incearca sa faci un pic de sport daca ai tinp
incearca sa fugi in fiecare dimineata macar o ora daca poti cam atat stiu si eu...bafta